تسهیلات ویژه ایرانسل برای خرید سیم‌کارت دائمی iSIM

0
1844
ثبت تلفنی سفارش تعویض سیم کارت ایرانسل

ایرانسل از ارائه تسهیلات ویژه برای خرید سیم‌کارت دائمی (آی‌سیم) خبر داد. خرید سیم‌کارت‌های آی‌سیم به قیمت 120 هزار تومان به همراه 50هزار تومان حد اعتبار اولیه، با شرایط ویژه و پرداخت 60 هزار تومان در زمان ثبت‌نام امکان‌پذیر است.”حد اعتبار اولیه” در سیم‌کارت‌های دائمی مبلغی است که به صورت پیش فرض و بدون نیاز به پرداخت ودیعه، در حساب مشترکان سیم‌کارت‌های دائمی ایرانسل لحاظ می شود.

Sponsored

به گزارش روابط عمومی ایرانسل، خرید سیم‌کارت‌های آی‌سیم به قیمت 120 هزار تومان به همراه 50هزار تومان حد اعتبار اولیه، با شرایط ویژه و پرداخت 60 هزار تومان در زمان ثبت‌نام امکان‌پذیر است.”حد اعتبار اولیه” در سیم‌کارت‌های دائمی مبلغی است که به صورت پیش فرض و بدون نیاز به پرداخت ودیعه، در حساب مشترکان سیم‌کارت‌های دائمی ایرانسل لحاظ می شود؛ بدین معنی که مشترک می‌تواند بدون نیاز به پرداخت هزینه اضافه، در طول دوره تا سقف این اعتبار از حساب خود استفاده کند. این حد، براساس درخواست مشترک، در هر زمان قابل افزایش است.

با استفاده از تسهیلات ویژه ایرانسل به خریداران سیمکارت های دائمی، متقاضیان با مراجعه به نشانی اینترنتی olr.irancell.ir و انتخاب شماره آی‌سیم با پیش شماره ویژه 0902 از بین شماره‌های موجود و پس از تکمیل مراحل ثبت نام و پرداخت مبلغ 60هزار تومان بعنوان پرداخت اولیه، سیم‌کارت به طور رایگان از طریق پست برای مشترک ارسال می‌شود و مابقی مبلغ، طی سه پرداخت 20 هزار تومانی در صورتحساب سه دوره اول مشترک منظور خواهد شد.

از سوی دیگر، متقاضیان با خرید هر سیم‌کارت دائمی آی‌سیم می‌توانند با شماره گیری کددستوری #2*555*  یکی از بسته‌های پیشنهادی شامل “بسته پایه” شامل 300 پیامک فارسی، 300 دقیقه مکالمه داخل و خارج شبکه و 2 گیگابایت ترافیک اینترنت همراه با هزینه 25 هزار تومان، “بسته پیشرفته” شامل 500 پیامک فارسی، 500 دقیقه مکالمه داخل و خارج شبکه و 5 گیگابایت ترافیک اینترنت همراه با هزینه 40هزار تومان و یا “بسته حرفه‌ای” شامل 1000 پیامک فارسی، 1000 دقیقه مکالمه داخل و خارج شبکه و 10 گیگابایت ترافیک اینترنت همراه را با هزینه 65 هزار تومان را انتخاب و خریداری کنند.

سیم‌کارت دائمی - ایرانسل تسهیلات iSIM

صرف‌نظر از تاریخ فعال‌سازی بسته، مهلت استفاده از مزایای آن، پایان دوره صدور صورتحساب خواهد بود و در هر زمان امکان خرید تنها یک بسته برای هر مشترک وجود خواهد داشت.

سیم‌کارت ارسالی از نوع یوسیم (سیم‌کارت نسل چهارم ایرانسل) بوده و براساس قابلیت‌های گوشی مشترک و فناوری‌های مورد استفاده در شبکه تلفن همراه محل استقرار وی، در هر یک از شبکه های نسل دو (2G/EDGE)، نسل سه (3G) و نسل چهار (4G/LTE) ایرانسل قابل استفاده می‌باشد. این سیم‌کارت بدون نیاز به پانچ یا برش اضافه، به راحتی از سیم‌کارت معمولی به میکرو سیم‌کارت و یا نانو سیم‌کارت تبدیل می‌شود.

کد اختصاصی ۰۹۰۲، مرکز تماس اختصاصی ۹۰۰، مقرون به‌صرفه‌ترین تعرفه مکالمه سیم‌کارت دائمی کشور بدون هزینه جابجایی و یا هزینه تماس بین شهری، گسترده‌ترین و سریعترین شبکه اینترنت همراه کشور، کیفیت استاندارد شبکه و مکالمه، دریافت صورت حساب  و جزئیات تماس‌های تلفنی هر دو ماه یکبار، کارت مالکیت رسمی، حد اعتبار انتخابی، رومینگ بین الملل گسترده مکالمه ودیتا، شبکه گسترده خدمات فروش و پس از فروش و سرویس‌های ارزش افزوده پیشرفته و به روز از جمله ویژگی‌های سیم کارت‌های آی‌سیم هستند.

ارسال یک پاسخ