جشنواره خدمات پس از فروش رایگان هواوی تا عید نوروز

0
823
جشنواره خدمات پس از فروش رایگان هواوی تا عید نوروز

جشنواره ویژه خدمات پس از فروش هواوی مدتی است که آغاز شده و تا عید نوروز ادامه دارد. مشتریان هواوی در این طرح، هر پنج‌شنبه میهمان هواوی هستند و می‌توانند از شرایط ویژه آن بهره ببرند. خدمات پس از فروش یکی از ویژگی‌های مهم محصولات دیجیتال و الکترونیک است که برای بسیاری به عنوان یک معیار انتخاب در خرید کالا مطرح است. دانستن این نکته مهم که پس از خریدن محصول نیز از پشیبانی شرکت سازنده بهره‌مند هستید، برای بسیاری حائز اهمیت است.

در آستانه سال جدید، هواوی اقدام به برپایی جشنواره خدمات پس از فروش رایگان کرده است. این طرح هر پنج‌شنبه برگزار می‌شود و تا عید نوروز ادامه خواهد داشت. در این جشنواره خدمات زیر به کاربران ارائه خواهد شد.

جشنواره خدمات پس از فروش رایگان هواوی تا عید نوروز

  • تخفیف قیمت قطعات تا سقف ۵۰ درصد
  • خدمات سخت‌افزاری بدون اجرت
  • خدمات نرم افزاری رایگان شامل به‌روزرسانی سیستم عامل، نصب برنامه، ایجاد شناسه هواوی و …
  • خدمات ضدعفونی و پاکسازی رایگان
  • ارائه محافظ صفحه‌نمایش رایگان (به تعداد محدود)

برای دریافت مزایای ویژه این طرح می‌توانید به فروشگاه‌ها و مراکز خدمات پس از فروش هواوی در سراسر کشور مراجعه فرمایید. همچنین برای اطلاع از نزدیک‌ترین واحد ارائه‌دهنده این خدمات به صفحه مراکز خدمات رسمی هواوی مراجعه کنید. در این صفحه امکان جستجو بر اساس استان و شهر وجود داشته و همچنین مکان جغرافیایی مرکز نیز بر روی نقشه به کاربران اطلاع داده خواهد شد.

در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر در این زمینه می‌توانید با شماره تلفن 02142000 تماس حاصل فرمایید.

جشنواره نوروزی هواوی

در کنار جشنواره خدمات هواوی، جشنواره نوروزی این برند نیز در حال برگزاری است. جشنواره خانواده هواوی، در واقع یک جشنواره فروش فوق‌العاده است که در آن، هفت مرحله قرعه‌کشی  بین خریداران محصولات هواوی برگزار خواهد شد. در این جشنواره ۱۱۲ جایزه نفیس از محصولات هواوی ارائه خواهد شد که بزرگترین آنها یک پکیج کامل از محصولات هواوی شامل ۵ دستگاه مختلف برای 7 برنده خوش شانس خواهد بود.

جشنواره خانواده هواوی تا عید نوروز ادامه پیدا خواهد کرد. علاقه‌مندان با خرید گوشی هوشمند، تبلت، لپتاپ و ساعت هوشمند از هواوی می‌توانند در این جشنواره ثبت‌نام کنند و هر محصول از هر دسته یک امتیاز به شانس شرکت‌کنندگان اضافه می‌کند.

برای دریافت اطلاعات بیشتر از شرایط برگزاری این جشنواره و نحوه شرکت در آن می‌توانید به صفحه اختصاصی جشنواره نوروزی هواوی مراجعه فرمایید.

جشنواره خدمات پس از فروش رایگان هواوی تا عید نوروز

خدمات نرم‌افزاری رایگان را در سراسر ایران دریافت کنید

مدتی است که «مراکز سرویس خدمات موبایلی هواوی» در بازارهای مهم کشور برپا شده و در واقع یک بستر ارائه خدمات نرم‌افزاری و آموزشی برای مشتریان هواوی است که تمرکز اصلی خود را روی ارائه خدمات نرم‌افزاری به مشتریان قرار داده است. این رودشوها در اکثر شهرهای بزرگ ایران و بیشتر در مراکز خرید و مکان‌های پربازدید در حال اجرا است.

از جمله خدمات ارائه شده در این مراکز می‌توان به موارد زیر اشاره کرد.

  • نصب و به‌روزرسانی اپلیکیشن‌های پرکاربرد
  • آموزش و ساخت شناسه مخصوص هواوی (Huawei ID)
  • انتقال اطلاعات از گوشی قدیمی به جدید و آموزش آن
  • امکان کار و آشنایی نزدیک با محصولات هواوی
  • و خدمات آموزشی و اطلاع‌رسانی دیگر

ارسال یک پاسخ