مشترکین شاتل موبایل یک‌سال موسیقی رایگان گوش می‌کنند

0
1305
مشترکین شاتل موبایل یک‌سال موسیقی رایگان گوش می‌کنند

Sponsored

شاتل موبایل با همکاری اپلیکیشن “My Apps” بعنوان مرجع دانلود قانونی موسیقی و فیلم، امکان دسترسی  بدون محدودیت به بیش از ۸۰ هزار قطعه موسیقی رایگان را برای مشترکین خود فراهم کرد.
به گزارش روابط عمومی شاتل موبایل، هزینه یک‌سال اشتراک گوش دادن نامحدود به موسیقی رایگان و تماشای نامحدود فیلم در این اپلیکیشن 144 هزار تومان است که برای تمامی مشترکین قدیمی و جدید شاتل موبایل این اشتراک رایگان است. بر این اساس، مشترکین سیم کارت های شاتل، در کنار شنیدن و دانلود آخرین آلبوم‌های موسیقی رایگان هنرمندان مطرح ایرانی و خارجی می‌توانند بیش از 4 هزار فیلم ایرانی و خارجی را با اشتراک رایگان در مای‌اپس تماشا کنند.
براساس این گزارش، تمامی مشترکین شاتل موبایل در اپلیکیشن و وبسایت مای‌اپس می‌توانند علاوه بر شنیدن آنلاین موسیقی و تماشای آنلاین فیلم از امکان دانلود و استفاده به صورت آفلاین نیز در این اپلیکیشن بهره‌مند شوند.
متقاضیان برای کسب اطلاعات بیشتر درباره طرح‌ها و بسته‌های جدید شاتل موبایل، انتخاب شماره و خرید سیم کارت شاتل با پوشش سراسری 3G و 4G و پیش شماره 0998 با کد یک، می‌توانند به وب سایت این اپراتور به نشانی www.shatelmobile.ir مراجعه و یا از طریق تماس با شماره ۰۹۹۸۱۰۰۰۰۰۰ با
کارشناسان مرکز تماس شبانه روزی شاتل موبایل تماس بگیرند.

ارسال یک پاسخ