شرایط ویژه پیش خرید هواوی Huawei Y9s در ایران

0
1020
شرایط ویژه پیش خرید هواوی Huawei Y9s در ایران

هواوی Huawei Y9s یکی از جدیدترین محصولات این کمپانی‌ست که به‌زودی در ایران عرضه می‌شود و به همین منظور شرایط ویژه‌ای برای نخستین خریداران این محصول درنظر گرفته شده ‌است. ظرافت، زیبایی، کارایی و استفاده از به‌روزترین قابلیت‌های موجود، از ویژگی‌هایی محسوب می‌شود که Y9s Huawei را تبدیل به یک گوشی هوشمند ویژه کرده است.

یکی از تغییرات هواوی Huawei Y9s نسبت به نسل قبلی، استفاده از سنسورهای جدید در بخش دوربین است. هواوی از سه دوربین برای پشت و یک دوربین برای سلفی (پاپ آپ) استفاده می‌کند. دوربین اصلی پشتی، به سنسور 48 مگاپیسکلی مجهز شده که از قابلیت هوش مصنوعی بهره می‌برد. این محصول به زودی در بازار ایران قابل دسترس و خریداری خواهد بود. اما افراد علاقه‌مند به تهیه این محصول پیش از دیگران می‌توانند از تاریخ 11 تا 16 بهمن ماه 1398 با مراجعه به فروشگاه‌های منتخب هواوی در سرتاسر کشور (بیش از 180 فروشگاه) و پرکردن فرم درخواست، بدون پرداخت هیچ وجهی برای پیش خرید 2019 Huawei Y9s اقدام کنند.

شرایط ویژه پیش خرید هواوی Huawei Y9s در ایران

فرآیند تحویل گوشی‌ها از 17 بهمن آغاز خواهد شد و در آن افرادی که موفق به انجام فرایند پیش‌خرید شده‌اند می‌توانند با تحويل رسيد مربوطه و پرداخت هزینه گوشی در این روز، گوشی هوشمند هواوی Y9s 2019 را همراه هديه ویژه‌اش یعنی یک دستگاه هدست بی‌سیم Huawei FreeLace دریافت نمایند.

شرایط ویژه پیش خرید هواوی Huawei Y9s در ایران

هدست هواوی FreeLace با قیمتی حدود یک ميليون تومان، محصول جدید هواوی در ایران است که در حال حاضر صرفا به کسانی که Y9s را پیش‌خرید کنند تحویل داده می‌شود.

علاوه بر این برای افراد علاقه‌مند به خرید آنلاست فرصتی برای پیش خرید Y9s 2019 در سایت ديجی‌كالا از ساعت 10 صبح روز 16 بهمن در نظر گرفته شده که این افراد نیز هدیه ویژه این طرح را دریافت خواهند کرد.

ارسال یک پاسخ