شرکت آونگ بهترین شریک ADATA در خاورمیانه

0
1857
شرکت آونگ بهترین شریک ADATA در خاورمیانه

روز گذشته در یک جلسه خبری در محل هتل اسپیناس پالاس تهران شرکت آونگ در حضور مدیران ارشد شرکت ADATA از توسعه همکاری‌های دوجانبه مابین این دو شرکت و مطرح شدن آونگ به عنوان یکی از بزرگ‌ترین و بهترین ADATA در خاورمیانه خبر داد. این مراسم با حضور علی میرلوحی مدیر عامل آونگ، سایمون چن، بنیان‌گذار ای‌دیتا و شلی چن، مدیر عامل ای دیتا همراه با جمعی از خبرنگاران داخلی برگزار شد و در طی آن استراتژی‌های فعلی شرکت آونگ در زمینه محصولات برند ADATA تشریح گردید.

شرکت آونگ بهترین شریک ADATA در خاورمیانه

در ابتدای این مراسم علی میرلوحی مدیرعامل آونگ دلائل اصلی برگزار شدن این مراسم را انتخاب آونگ به عنوان نماینده برگزیده ای‌دیتا از یک طرف و حضور موسس و رییس کمپانی ای‌دیتا از سوی دیگر دانست. وی در ادامه سخنان خود از سرمایه‌گذاری گسترده ADATA روی بیزینس SSD به خصوص SSDهای اکسترنال یاد کرده و این برند را تنها شرکتی در دنیا دانست که در حال ارائه 3D NAND با تنوع بالا است. رم‌های اورکلاکینگ و گیمینگ دیگر حوزه‌های فعالیت ADATA از نگاه مدیرعامل آونگ است که جنبه‌های رقابتی این برند را بسیار پر رنگ‌تر از گذشته می‌کند.

شرکت آونگ بهترین شریک ADATA در خاورمیانه

هاردهای اکسترنال، لوازم جانبی موبایل و پاوربانک‌ها دیگر حوزه‌های فعالیت مهم ADATA را از نگاه میرلوحی تشکیل می‌دهند که توانسته‌اند سهم بالایی از بازار را به خود اختصاص بدهند.

علی میرلوحی در مورد سرویس‌های آونگ برای کالاهای به فروش رسیده در بازارهای داخلی به عنوان نمونه به امکان ریکاوری و بازگرداندن اطلاعات کاربران اشاره کرد که به صورت رایگان و روی یک هارد دیسک جدید انجام می‌شود.

سایمون چن، بنیان‌گذار ای‌دیتا سخنران بعدی این مراسم بود که تنها در سخنانی کوتاه در زمینه رشد کسب و کار و تعامل آونگ با ADATA ابراز امیدواری نمود.

شرکت آونگ بهترین شریک ADATA در خاورمیانه

خانم شلی چن، مدیر عامل ای دیتا به عنوان سخنران سوم این مراسم از آونگ به عنوان بزرگ‌ترین و بهترین شرکت ای‌دیتا در خاورمیانه یاد کرد و دلیل حضور خود در این نوبت در ایران را اهدای لوح ویژه این شرکت به شرکت آونگ عنوان نمود. آونگ به گفته خانم چن، تنها شریک تجاری ADATA در ایران بوده و در زمینه ادامه این همکاری و موفقیت هر دو شرکت ابزار امیدواری نمود.

شرکت آونگ بهترین شریک ADATA در خاورمیانه

شلی چن در پایان سخنان خود در زمینه ارائه سایر محصولات جدید ای‌دیتا توسط آونگ در بازارهای داخلی ایران از جمله محصولات مرتبط با بازی (XPG)، درایوهای SSD، لوازم جانبی موبایل و ربات نیز ابراز امیدواری کرد.

ارسال یک پاسخ