مادربورد Z170-WS توسط ایسوس معرفی شد

0
1613
مادربورد جدید ایسوس z170-ws

پس از معرفی پلتفرم جدید اینتل و پردازنده های سری Skylake، موج طراحی مادربوردهای جدید با امکانات متفاوت مبتنی بر چیپ ست Z170 توسط شرکت‌ها‌ی فعال در این حوزه آغاز شد که پس از گذشت 3 ماه همچنان با مدل ها و کاربری های متفاوت ما را شگفت زده می‌کنند. ایسوس نیز از این قاعده مستثنا نبوده و به تازگی محصولی در رده ورک‌استیشن را برای کاربران خود طراحی و ارائه کرده است.

Sponsored

مادربورد Z170-WS ایسوس در ابعاد ATX ، همراه با فناوری‌های انحصاری متعددی ساخته شده است تا عملکرد، ثبات و قابلیت به روز رسانی سیستم را با روشی کاربر پسند فراهم کند و از طرفی کاربران حرفه‌ای و سازمان‌ها از تمام پتانسیل‌های ششمین نسل پردازنده‌های اینتل بهره مند شوند.  به علاوه ایسوس این مادربورد را به چهار اسلات PCIe x16 ، رابط های ذخیره سازی پرسرعت USB 3.1، U.2 و M.2 و سایر امکانات مورد نیاز برای یک مادربورد در رده سرور از جمله فناوری 5-Way Optimization و Q-Code Logger  مجهز کرده است تا عملکرد قابل قبولی را در اختیار کاربران قرار دهد.

قدرت گرافیکی با چهار اسلات PCIe 3.0

مادربورد  Z170-WS ایسوس با مجهز شدن به چهار اسلات PCIe 3.0 x16 برای پیاده سازی چیدمان 4way/quad- GPU و  SLI CrossFireX یک گزینه مناسب برای کاربران حرفه‌ای است که به یک مادربورد قدرتمند در رده سرور با قابلیت اجرای نرم افزارهای رندرینگ و مدل سازی پیشرفته نیاز دارند.

همچنین مادربورد Z170-WS  ایسوس امکان نصب دستگاه های ذخیره سازی مبتنی بر PCIe، کارت های RAID و رابط های ضبط ویدیویی را نیز در اختیار کاربران قرار میدهد تا بتوانند فضا و امکانات ضروری حرفه خود را توسعه دهند.

مادربورد جدید ایسوس z170-ws

رابط های پرسرعت ذخیره سازی

مادربورد جدید ایسوس از هر دو نوع A و C پورت USB 3.1 پشتیبانی می‌کند و سرعت انتقال اطلاعات را به 10 گیگابیت بر ثانیه می‌رساند. پورت USB 3.1 نوع A از قابلیت سازگاری با نسل‌های پیشین برخوردار است و نوع C را صرف نظر از جهت  کانکتور می‌توانید به دستگاه مورد نظر متصل کنید. از طرفی فناوری انحصاری USB 3.1 Boost ایسوس عملکرد و سرعت این کانکتور را به صورت خودکار افزایش می‌دهد.

رابط های ذخیره سازی NVMe تمامی پتانسیل های موجود در جدیدترین حافظه‌های SSD را آزاد می‌کنند و کاربران مادربورد Z170-WS ایسوس می‌توانند از مزیت این دستگاه‌ها نیز برخوردار شوند و اطلاعات خود را با سرعت 32 گیگابیت بر ثانیه منتقل کنند.

سایر امکانات و تجهیزات

ایسوس در ساخت مادربورد Z170-WS ایسوس از قطعات و تجهیزاتی استفاده کرده است که ثبات، عملکرد و عمر مادربورد را افزایش داده و آن را در رده مادربوردهای سرور قرار می‌دهد. استفاده از خازن‌های 12K و کانکتور برق ProCool باعث شده است تا حتی در سخت‌ترین شرایط از عملکرد، قدرت و عمر مفید این مادربورد کاسته نشود. این خازنها از قابلیت تحمل 105 درجه حرارت تا حداکثر 12000 ساعت برخوردار هستند و در دمای عادی 65 درجه سلسیوس نیز تا 1.2 میلیون ساعت به فعالیت خود ادامه خواهند داد.

اما ایسوس به رسم معمول، این مادربورد را نیز به امکانات انحصاری دیگری مجهز کرده است تا بتواند محصولی متفاوت و کامل را در اختیار کاربران و طرفدارن خود قرار دهد. فناوری 5-Way optimization ، پنج روش پویا برای بهینه‌سازی عملکرد مادربرد را فراهم می‌کند تا با بهبود توان پردازنده، مدیریت و صرفه جویی در مصرف انرژی،کنترل فن‌ها و سیستم خنک کنندگی مادربورد و همچنین امکان مدیریت تنظیمات صوتی و شبکه، سیستم را تحت فرمان کامل شما درآورد.

ارسال یک پاسخ