برگزاری پنجمین نمایشگاه هنر دیجیتال تهران

0
1480
پنجمین نمایشگاه سالانه هنر دیجیتال تهران

پنجمین نمایشگاه هنر دیجیتال تهران (Tadaex)، با آثار بیش از30 هنرمند ایرانی و  بین‌المللی از کشورهایی مانند هلند، اتریش، آلمان، کانادا و روسیه برگزار می‌شود. در این نمایشگاه که به مدت 7 روز از دهم تا هفدهم مهرماه برپا خواهد بود، علاوه بر نمایش آثار، هفت اجرای صوتی  و تصویری، چند سخنرانی و چهار کارگاه برای علاقه‌مندان هنر دیجیتال اجرا می‌شود.

Sponsored

در این کارگاه‌ها، اساتید شناخته‌شده‌ای از ایران، آلمان و اتریش به تدریس نرم‌افزارهای تخصصی و کاربرد آن در هنر دیجیتال و خلق آثار هنری در قالب رسانه‌های نو خواهند پرداخت. آثار این نمایشگاه با استفاده از جدیدترین نرم افزار ها طراحی و با به کارگیری تکنیک ها و ابزار مختلف موجود در حوزه هنرهای بین رشته ای و رسانه ای جدید، در قالب چیدمان های تعاملی و ویدیو ارائه می شوند.

پنجمین نمایشگاه هنر دیجیتال تهران

نمایشگاه هنر دیجیتال تهران (تادائکس) با هدف ایجاد فضایی تخصصی و مستقل برای علاقه‌مندان و جستجوگران هنر دیجیتال و برخورداری از فرصت تعامل و تبادل دانش با هنرمندان، استادان و نمایندگان فستیوال‌های بین‌المللی در این حوزه، برپا خواهد شد. تادائکس که بخشی از آن در این دوره به «زبان شهر» اختصاص دارد، در گالری محسن، پلتفرم داربست و سینما قلهک برگزار خواهد شد. علاقمندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به وب‌سایت تادائکس به نشانی www.tadaex.com مراجعه کنند.

ارسال یک پاسخ