2 عکس کاملا واضح از سامسونگ اس 8 یا شاید S8 Plus

0
5934
2 عکس کاملا واضح از سامسونگ اس 8 یا شاید S8 Plus

در طوفان فراگیر رخنه کردن اطلاعات در مورد سامسونگ اس 8 که هر روز خبر تازه‌ای از این مدل از این سو و آن سو منتشر می‌شود، صحبت از منتشر شدن عکس‌های جدیدی در مورد این گوشی حرف جدیدی نیست چرا که نه‌‌تنها رندرها و عکس‌های گوشی در حال کار بلکه عکس رسمی و حتی ویدئوی چند ثانیه‌ای نیز از سامسونگ اس 8 تا به حال در دسترس قرار گرفته است. تفاوت آنچه امروز در دسترس قرار گرفته با تمامی مواردی دیگری که پیش از این از سامسونگ اس 8 منتشر شده بود دقت و وضوح تصویر است که این گوشی را کاملا واضح به تصویر می‌کشد.

2 عکس کاملا واضح از سامسونگ اس 8 یا شاید S8 Plus

معلوم نیست آنچه در تصویر بالا دیده می‌شود، S8 است یا S8 Plus چرا که ظاهرا تنها تفاوت ظاهری این دو گوشی به سایز آنها تعلق دارد و بدون قرار داشتن آنها در کنار یکدیگر یا دیوایس دیگری که سایز آنها را در مقایسه با سایر گوشی‌ها نشان بدهد راه چندانی برای تشخیص این دو مدل از یکدیگر وجود ندارد. نکته دیگر اینکه با وجودی که گوشی بزرگ به نظر می‌رسد اما به خوبی در کف دست کاربران جا خوش کرده است و این به روشنی از موفقیت کانسبپت جدید حذف حاشیه‌های بالا و پایین صفحه‌نمایش سخن می‌گوید.

المان‌های بخش پشتی مثل سنسور اثر انگشت و تک دوربین این قسمت در این تصاویر نیز دیده و بار دیگر تأیید می‌شود. تا رونمایی رسمی گلکسی 8 و S8 Plus نزدیک به 3 هفته دیگر زمان باقی‌ست و تا آن زمان مطمئنا بار دیگر این گوشی را در تصاویر مختلف و ویدئوهای گوناگون خواهیم دید.

منبع

ارسال یک پاسخ