اپل 21 مارچ را تایید کرد. 10 روز دیگر تا iPhone SE ؟

0
2008
تایید جلسه 21 مارچ توسط اپل

iPhone SE: در مورد احتمال ارائه یک آیفون 4 اینچی جدید از سوی اپل در طی چند ماه گذشته به قدری خبرها متعدد ارائه شد که اینک تمامی شک و گمان‌‌ها در این زمینه تبدیل به یقین شده است. این خبرها تا جایی پیش رفت که نه‌تنها نام دستگاه (5SE یا SE) بلکه تصویر جعبه منتسب به آن نیز منتشر شد. اینک اپل تایید کرده که در 21 مارچ یعنی 10 روز دیگر یک کنفرانس خبری برگزار می‌کند.

پیش از این نیز انتظار آن می‌رفت که اپل در ماه مارچ یک کنفرانس خبری را برای معرفی آی‌پد Air بعدی و یک آیفون 4 اینچی (iPhone SE) جدید برگزار کند و جلسه 21 مارچ 2016 (2 فروردین 1395) نکته غافل‌گیر کننده‌ای برای کاربران علاقه‌مند به مجموعه اپل به حساب نمی‌آید. طبق اطلاعات و اخبار البته تایید نشده در مورد iPhone SE باید منتظر شکل و طراحی مشابه iPhone 5S با نکات جدیدی همچون چیپ‌ست Apple A9، یک دوربین 12 مگاپیکسلی جدید حافظه داخلی 16 تا 64 گیگابایتی و پشتیبانی از NFC و Apple Pay باشیم. طبق برخی خبرها احتمالا این گوشی مابین 400 تا 500 دلار قیمت دارد و جایگزین iPhone 5S می‌شود.

تایید جلسه 21 مارچ توسط اپل

اپل در تصویر تبلیغاتی جلسه خبری 21 مارچ به عبارت Let us loop you in اشاره کرده که نکته خاصی را در مورد تایید یا رد هریک از دو دیوایس مورد انتظار در این مراسم به دست نمی‌دهد.

منبع

ارسال یک پاسخ