آونگ نماینده انحصاری شرکت Tenda در ایران

0
1818
معرفی آونگ به عنوان نماینده رسمی تندا در ایران

شرکت آونگ که تا به امروز با کالاهای متنوعی در بخش حافظه و محصولات Adata و کالای شبکه شناخته می‌شد روز گذشته به صورت رسمی به عنوان نماینده شرکت بزرگ Tenda در ایران معرفی شد. Tenda که یکی از نام‌های معتبر در زمینه کالای شبکه در چین و دیگر کشورها به حساب می‌آید از این پس به صورت انجصاری توسط شرکت آونگ مورد پشتیبانی قرار می‌گیرد.

مراسم معرفی آونگ به عنوان نماینده شرکت Tenda در ایران روز گذشته در محل هتل اسپیناس پالاس تهران با حضور اصحاب رسانه و  خبرنگاران رسانه‌های مکتوب و آنلاین برگزار شد. در این مراسم محمد علی میرلوحی مدیرعامل شرکت آونگ، بهرام شفق مدیر فروش آونگ و محمد آخرتی مدیر بازرگانی این برند در کنار Yu JinZhou مدیر فروش خاورمیانه و شمال آفریقای Tenda و Wei Liang مدیریت ارشد و vice president برند Tenda حضور داشتند و هریک به ارائه توضیحاتی در مورد این همکاری پرداختند.

در ابتدای مراسم محمد علی میر لوحی مدیرعامل شرکت آونگ تاریخچه‌ای از حضور برند تندا در بازارهای داخلی ارائه کرد. تندا از 4 سال پیش با همکاری شرکت‌های وردسان و نوین رایان وارد بازارهای کامپیوتر ایران شد و اینک این شرکت تصمیم گرفته است تا با همکاری آونگ حضور پر رنگ‌تری را در بازار ایران داشته باشد. تندا با همکاری با آونگ و با توجه به برنامه‌های ویژه در نظر گرفته شده پلن رو به رشد بیشتری را تجربه خواهد و به گفته مدیرعامل آونگ فصل جدیدی از همکاری با در کنار هم قرار گرفتن آونگ و تندا رقم خواهد خورد.

معرفی آونگ به عنوان نماینده رسمی تندا در ایران

میر لوحی ابراز امیدواری کرد که در این همکاری جدید جدیدترین و پیشرفته‌ترین کالاهای برند تندا وارد بازار ایران شده و سال 2016 فصل جدیدی برای این شرکت باشد. مدیرعامل آونگ از قصد این شرکت با در نظر گرفتن تیم تخصصی شبکه و 5 دفتر اختصاصی مارکتینگ از یک سو و رصد مداوم تحولات بازار از سوی دیگر برای تثبیت برند تندا در بازار داخلی خبر داد. میر لوحی از همکاری تمامی 10 دفتر خدمات پس از فروش آونگ با محصولات تندا سخن گفته و ابراز امیدواری کرد که با اضافه شدن Tenda به لیست برندهای آونگ در سال جاری تعداد دفاتر خدمات این شرکت به 14 عدد افزایش پیدا کند. یکی از سرویس‌های ویژه این دفاتر دریافت و ارسال رایگان قطعات بدون  تحمیل هزینه جداگانه‌ای به کاربران است. گارانتی محصولات تندا 3 ساله خواهد بود و به گفته مدیرعامل آونگ امید آن می‌رود که در آینده سهم بازار این برند در ایران به 30 درصد ارتقا پیدا کند.

معرفی آونگ به عنوان نماینده رسمی تندا در ایران

در ادامه این مراسم Wei Liang مدیریت ارشد و vice president برند Tenda ضمن اشاره به گسترده‌گی این برند در سرتاسر دنیا و انبارهای منطقه‌ای تندا در چهارگوشه دنیا از ایجاد این همکاری جدید با شرکت آونگ ابراز خرسندی کرد.

معرفی آونگ به عنوان نماینده رسمی تندا در ایران

در ادامه برنامه بهرام شفق مدیر فروش آونگ روند شرکت آونگ را با آغاز از برند Adata و بازار حافظه تا محصولات برق و توان با برند هانت-کی و دریافت نماینده انحصاری برند اندرومدیا در اکسسوری و لوازم جانبی و در نهایت معرفی به عنوان نماینده انحصاری برند Tenda در کالای شبکه را روندی مثبت و رو به رشد توصیف کرده و ابراز امیدواری کرد که بدین‌ترتیب کاربران حرفه‌ای شبکه در سرتاسر کشور تحت پوشش جامع تندا و آونگ قرار بگیرند.  این مدیر آونگ، برند Tenda را به دلیل دارا بودن بالاترین سهم بازار در چین پس از TP Link با پتانسیل‌ترین برند جهانی برای ورود به بازار ایران توصیف کرد.

معرفی آونگ به عنوان نماینده رسمی تندا در ایران

Yu Jinzhou مدیر فروش خاورمیانه و شمال آفریقای Tenda آخرین سخنران این مراسم بود که بازار ایران را دارای پتانسیل و با آینده روشن برای برند تندا توصیف کرده و حضور تندا را در این بازار نوید بخش وارد شدن بهترین کالاها به ایران دانست. در پایان مراسم مدیران آونگ و تندا به پرسش‌های حاصران در سالن پاسخ گفتند.

معرفی آونگ به عنوان نماینده رسمی تندا در ایران

 

 

ارسال یک پاسخ