DJI Osmo Action آمد دوربین ورزشی 4K‌ با دو صفحه‌نمایش

0
697
DJI Osmo Action آمد دوربین ورزشی 4K‌ با دو صفحه‌نمایش

چند روز پیش اطلاعاتی در مورد دوربین ورزشی DJI منتشر شد که آن را با دو صفحه‌نمایش در جلو و پشت دستگاه نشان می‌داد؛ شرکت DJI بالاخره از این دوربین ورزشی به صورت رسمی رونمایی کرد و اطلاعات پیشین در مورد آن تقریبا به طور کامل تأیید شد. DJI Osmo Action اولین تجربه دوربین ورزشی این شرکت به حساب می‌آید که آن را در رقابت مستقیم با شرکت GoPro با سابقه طولانی در این زمینه قرار می‌دهد. Osmo Action برخلاف دوربین‌های GoPro که یک دوربین رنگی در پشت و یک دوربین سیاه و سفید در جلو دارند، از دو صفحه‌نمایش رنگی، یکی 1.4 اینچی در جلو و دیگری 2.25 اینچی در پشت برخوردار است که این دومی حساس به لمس است.

DJI Osmo Action آمد دوربین ورزشی 4K‌ با دو صفحه‌نمایش

سنسور این دوربین یک نمونه 1/2.3 اینچی 12 مگاپیکسلی CMOS بوده که قادر به فیلم‌برداری 4K با 60 فریم در ثانیه با بیت‌ریت 100Mbps است. در صورتی که فریم در این ثانیه این دوربین به 30fps کاهش بدهید امکان برداشت HDR نیز توسط آن وجود دارد. اسلوموشن 240 فریم در ثانیه‌ای با وضوح 1080p و 720p نیز برای Osmo Action در نظر گرفته شده است. یک ویژگی جذاب این دوربین، قابلیت RockSteady یا لرزه‌گیر دیجیتال جدید آن است که حتی در وضوح 4K با 60 فریم در ثانیه نیز فعال است. جدا از این مورد، این دوربین از یک بدنه مقاوم در برابر آب برخوردار بوده و روی پایه‌های استاندارد GoPro نیز نصب می‌شود. وای‌فای و بلوتوث در این دوربین حضور داشته و می‌توان آن را از طریق اپلیکیشن موبایلی کنترل نمود.

DJI Osmo Action از هم‌اینک در وب‌سایت این شرکت با قیمت 349 دلاری در دسترس قرار دارد که به روشنی به رقابت این دوربین با همتای آن یعنی GoPro Hero 7 Black اشاره دارد.

منبع

ارسال یک پاسخ