سونی اعلام کرد: سری Z3 بسیار موفق بوده است

0
1550
فروش مناسب سری z3 سونی

با اینکه در چند ماه گذشته خبرهای چندان دلگرم‌کننده از از مجموعه سونی به بیرون درز پیدا نکرده است اما ظاهرا آمار بهتری برای این سازنده خوشنام در راه بوده و نه‌تنها اینک آرام‌آرام خبر فروش بخش موبایل این برند به شایعه‌ تبدیل می‌شود بلکه در بازار نیز ظاهرا فروش مناسبی را تجربه می‌کند. در تازه‌ترین گزارش در این زمینه به آمار رسمی فروش بالای سری Z3 این شرکت اشاره شده است.

آمار جدید در این رابطه توسط معاونت اروپای غربی این منتشر شده که در طی آن به فروش مناسب هر سه مدل خانواده Z3 شامل گوشی‌های Z3 و Z3 Compact و تبلت Z3 Tablet Compact اشاره شده است.

فروش مناسب سری z3 سونی

 

 

بدین‌ترتیب طبق گفته‌های این مقام ارشد فوکوس و تمرکز سونی بر ارائه یک فلگ‌شیپ و پرچمدار جدید متمرکز نبوده و بیش از پیش بر بهبود تجربه مصرف‌کنندگان متمرکز می‌شود. البته این به معنای ارائه نشدن Z4‌ در سال جاری نیست و به احتمال فراوان پرچمدار بعدی سونی در زمان مقرر به بازار ارائه می‌شود.

فروش مناسب سری z3 سونی

این مقام سونی در گفته‌های خود به این نکته اشاره کرده است که نوآوری در ارائه پرچمداران متعدد و مگاپیکسل‌های بیشتر خلاصه نمی‌شود بلکه عمدتا در خلاق‌تر نمودن زندگی کاربران نهفته خواهد بود. این برنامه سونی در ادامه است و اضافه کردن المان‌های مبتنی بر محتوا در دستور کار این شرکت قرار می‌گیرد. از جمله مثال‌های اشاره شده در این رابطه به نرم‌افزار XPERIA Lounge تعلق دارد.

فروش مناسب سری z3 سونی

اظهارنظر جالب دیگر در این میان در رابطه با Z4 و تاخیر ایجادشده در ارائه آن به بازار بود. این مسئول سونی با قبول این تاخیر آن را نشانه‌ای از تغییر سیاست سونی در زمان ارائه فلگ شیپ‌های جدید دانست اما در مقابل آن را نز به معنای ارائه هر سال یک بار یک پرچمدار تلقی نکرد. به معنای دیگر با اینکه Z4 با تاخیر نسبت به برنامه قبلی سونی ارائه می‌شود اما این تاخیر به یک سال ادامه پیدا نمی‌کند.

منبع

ارسال یک پاسخ