Galaxy A90 سامسونگ دوربین پنهان در بدنه دارد!

0
2526
Galaxy A90 بعدی سامسونگ دوربین پنهان در بدنه دارد!

شرکت سامسونگ سال گذشته در نیمه دوم سال از دو گوشی جدید در سری A با نام‌های گلکسی A7 و گلکسی A9 رونمائی کرد که به ترتیب دارای 3 و 4 دوربین در بخش پشتی بودند و به جهت تقویت جایگاه سامسونگ در رده میانی رو به بالا معرفی شدند بودند. روند ایده‌پردازی این دو گوشی ظاهرا در سال جاری میلادی نیز ادامه پیدا کرده و احتمالا به زودی شاهده حضور محصول جدیدی در این رده با نام Galaxy A90 خواهیم بود؛ Galaxy A90 که امروز در اخبار منتشر شده از لیکر معروف Ice Universe به آن اشاره شده البته هنوز با رونمائی و معرفی، فاصله فراوانی دارد و جزئیات بسیار اندکی از آن منتشر شده است.

Galaxy A90 بعدی سامسونگ دوربین پنهان در بدنه دارد!

Ice Universe با انتشار توئیت فوق به این نکته اشاره کرده است که Galaxy A90 سامسونگ، اولین اسمارت‌فون این شرکت خواهد بود که از دوربین سلفی پنهان شده در بدنه یا اصطلاحا pop-up‌ بهره می‌برد. این دوربین برای اولین بار سال گذشته میلادی در Vivo NEX ظاهر و حالا اندک‌اندک دیگر سازندگان نیز از جمله سری Unltimate انرجایزر که دو روز پیش اطلاعاتی در مورد آنها منتشر شد نیز به این قابلیت مجهز می‌شوند. دوربین pop up پنهان‌شونده در بدنه، دست طراحان اسمارت‌فون را برای حذف دوربین سلفی از بالای صفحه‌نمایش و در نتیجه به حداکثر رساندن نسبت صفحه‌نمایش به بدنه (screen to body ratio) باز می‌گذارد.

هنوز با اطمینان در مورد این پیش‌بینی Ice Universe در مورد گلکسی A90 نمی‌توان سخن گفت اما با توجه به رقابت سخت و نفس‌گیر شرکت‌های مختف تولیدکننده موبایل به خصوص در رده میانی بازار، احتمالا استفاده از این فناوری برای هرچه جذاب‌تر کردن گوشی‌های سری A توسط سامسونگ چندان دور از ذهن نیست و شاید در سال جاری به جز A90، مدل‌‌های دیگری نیز از همین خانواده با این قابلیت به بازار عرضه شوند.

منبع

ارسال یک پاسخ