Galaxy Note9 با محل جدید اثر انگشت و یک دکمه رازآلود!

0
1539
Galaxy Note9 با محل جدید اثر انگشت و یک دکمه رازآلود!

Galaxy Note9 سامسونگ که طبق روال همیشگی قرار است تا چند ماه دیگر رونمائی شود این روزها حضور دائمی در خبرها و شایعات مرتبط با این کمپانی داشته و هر از گاهی اطلاعات تازه‌ و البته تأیید نشده‌ای از این گوشی منتشر می‌شود. چندی پیش با نمایش یک محافظ صفحه برای این گوشی، به نکات تازه‌ای در مورد Galaxy Note9 دست پیدا کردیم و حالا از طریق یک کیس طراحی شده برای این گوشی می‌توان بار دیگر به جزئیات بیشتری در این مورد دست یافت.

Galaxy Note9 با محل جدید اثر انگشت و یک دکمه رازآلود!

آنچه بیش از همه چیز در نگاه اول در این کیس خودنمائی می‌کند و اطلاعات پیشین Galaxy Note9 را تأیید می‌کند، افقی بودن سنسور اثر انگشت این مدل در بخش پشتی است و بدین‌ترتیب طراحی بخش پشتی این گوشی را می‌توان ترکیبی از سیستم دوربین‌های افقی گلکسی نوت8 و سنسور عمودی گلکسی S9 تلقی کرد. این طراحی جدید بدون شک برای حل مشکل فعلی جایگاه سنسور اثر انگشت نوت8 ارائه شده است. تغییر این جایگاه و انتقال آن به زیر دوربین، تأثیری در ارتفاع مجموعه دوربین این گوشی نداشته و بنابراین تقریبا با همان ابعاد نوت8 در این مدل روبرو خواهیم شد.

اما جدا از جایگاه دوربین، طبق تصاویر درز کرده از کیس گلکسی نوت 9، ظاهرا یک تغییر دیگر نیز در بخش‌های پیرامونی این گوشی رخ حواهد داد؛ طبق اطلاعات منابع معتبر در لیه پائینی سمت چپ گوشی یک برآمدگی در کیس دیده می‌شود که تا به حال در این رده وجود نداشته و نمی‌توان آن را با دکمه اختصاصی Bixby که در سمت مخالف دکمه پاور قرار دارد نیز اشتباه گرفت. اولین حدس در مورد این بخش جدید، دکمه اختصاصی دوربین اGalaxy Note9 با محل جدید اثر انگشت و یک دکمه رازآلود!ست که در صورت به حقیقت پیوستن، ارتقاء جالبی به حساب می‌آید که تا به امروز به جز گوشی‌های سونی، در کمتر اسمارت‌فون دیگری حضور داشته است.

 

طبق دیگر اطلاعاتی که از Galaxy Note9 تا به امروز در دست داریم ابعاد این گوشی 8.8×76.3×161.9 میلی‌متر است که تقریبا هم‌اندازه نوت8 فعلی ست اما باتری آن با ارتقاء روبرو شده و به 3,850mAh رسیده است. پروسسورهای Exynos 9810 یا Snapdragon 845 همراه با رم 6 گیگابایتی دیگر مواردی ست که می‌توان انتظار دیدن آنها را در این گوشی که احتمالا در 9 آگوست (18 مرداد) رسما معرفی می‌شود را تشکیل می‌دهند.

منبع

ارسال یک پاسخ