BMW برای کارمندانش 57000 ویندوزفون خرید

0
1366
خرید 57 هزار ویندوزفون توسط بی ام و

با وجود پیشرفت‌های بزرگ در رابطه با سیتسم‌عامل ویندوزفون، این پلتفرم هنوز در مقایسه با اندروید و iOS چندان محبوب نیست و آمار چند سال آینده نیز با وجود امیدوارکننده بودن شرایط رویایی را نشان نمی‌دهد. به تازگی اما شرکت معتبرخودروسازی BMW دست به خرید عمده نسبتا بزرگی از این برند زده و برای کارمندان نزدیک به 57 هزار گوشی لومیای ویندوزفونی خریداری کرده است.

این خرید البته نخستین نمونه از این نوع نیست و پیش از این نیز کارمندان مجموعه BMW از گوشی‌های نوکیا با سیستم‌عامل سیمبین استفاده می‌کردند. گوشی‌های خریداری شده توسط BMW در این نوبت اکثرا گوشی Lumia 630 است که از لحاظ مشخصات و قابلیت‌های دستگاه جزء یکی از نمونه‌های مناسب و محبوب به شمار می‌رود. مدیران اجرایی این برند البته به این مدل محدود نبوده و می‌توانند یکی از دو مدل پیشرفته‌تر Lumia 920 یا Lumia 930 را نیز سفارش دهند.

خرید 57 هزار ویندوزفون توسط بی ام و

در اخبار منتشر شده در این زمینه به قیمت و رقم پرداخت شده در این معامله اشاره‌ای نشده است و با اینکه این خرید برای مایکروسافت و دوست‌داران این مجموعه خبر جالب توجه‌ای محسوب می‌شود اما این خبر نمی‌تواند به معنای استفاده از ویندوزفون در خودروهای آینده BMW تعبیر شود.

منبع

ارسال یک پاسخ