گوگل فروشگاه جدید سخت‌افزاری راه‌اندازی کرد

0
995
فروشگاه سخت‌افزاری جدید گوگل

گوگل در سال‌های اخیر علاوه بر محصولات نرم‌افزاری مختلف در حوزه وب و سیستم‌عامل، خود را به عنوان یکی از سازندگان محصولات سخت‌افزاری نیز معرفی کرد. تولیدات این برند از خانواده نکسوس و ساعت‌های هوشمند تا کروم‌بوک‌ها و باکس‌های TV ادامه پیدا می‌کند این محصولات تا پیش از این در فروشگاه Play Store عرضه می‌شدند این گوگل محل تازه‌ای برای این دیوایس‌ها در نظر گرفته است.

بدین‌ترتیب گوگل از این پس تصمیم گرفته است تا بدون دخالت در فروشگاه نرم‌افزاری Play Store بخش مجزایی را برای قطعات سخت‌افزاری تولید شده توسط این برند یا دارای لایسنس این شرکت تاسیس کند. این فروشگاه که در آدرس Store.google.com در دسترس قرار دارد همانند پلی استور کاملا براساس منطقه جغرافیایی کاربران عمل کرده و به‌عنوان نمونه در ایران هیچ محصولی را برای نمایش و فروش عرضه نمی‌کند.

فروشگاه سخت‌افزاری جدید گوگل

امکانات در اختیار طراحان سایت گوگل برای برپایی مکانی پیشرفته برای عرضه کالا در این سایت گسترده‌تر شده و نه‌تنها تصاویر بزرگ و توضیحات کاملی از کالا در این سایت در دسترس قرار دارد بلکه می‌توان نقدها و ریویوهای سایت‌های بزرگ در مورد یک کالا را نیز به صورت مستقیم در آن مشاهده کرد.

با تغییر آی‌پی و کلیک روی لینک منبع زیر می‌توانید نگاهی به ساختار جدید فروشگاه گوگل بیاندازید.

منبع

ارسال یک پاسخ