تصاویر واقعی +One M9 را ببینید

1
1351
تصاویر رندر وان ام 9 پلاس

تا معرفی رسمی +One M9 مدت زمان بسیار کوتاهی باقی مانده است این گوشی که قرار است نسخه بزرگ‌تر و کامل‌تری از One M9 باشد طبق گفته‌های غیر رسمی در تاریخ هشتم آوریل یعنی تا 10 روز دیگر رونمایی شود عکس‌های جدید بدست آمده از این گوشی ظاهرا رندرهای رسمی از این مدل خواهد بود و زوایای مختلف این مدل را از قسمت‌های مختلف به نمایش می‌‌گذارد

اطلاعات و عکس‌های جدید طبق انتظار توسط حساب توئیتری upleaks منتشر شده و تصویر کاملی از این مدل ارائه می‌دهد. در این تصاویر ترکیب رنگی مشکی طلایی از این مدل نشان داده شده است که این ترکیب رنگ برای One M9 ارائه نشده بود.

+One M9 - تصاویر رندر وان ام 9 پلاس

دکمه بزرگ زیر صفحه‌نمایش به احتمال قریب به یقین نقش دریافت کننده اثر انگشت را دارد و تا پیش از این در گوشی‌های سری One به هیچ عنوان حضور نداشت این دکمه اسپیکر دوگانه زیر صفحه نمایش را به دو قسمت تقسیم کرده است. دوربین دایره‌ای بخش پشتی با ترکیب لنز دوگانه نیز در این مدل دیده می‌شود.

+One M9 از لحاظ پردازش قرار است در دو نسخه مختلف ارائه شود ورژن مدیاتک MT6795 این مدل برای بازار چین در نظر گرفته شده و نسخه Snapdragon 810 نیز به سایر مناطق ارائه می‌شود. 3 گیگابایت رم، 32 گیگابایت حافظه داخلی و صفحه‌نمایش 5.2 اینچی QHD سایر مشخصات این مدل را تشخیص می‌دهند.

منبع

یک دیدگاه

ارسال یک پاسخ