نام پرچمدار تغییر کرد این شما و این HTC U 11 + ویدئو

0
2502

تا به امروز تمامی خبرها در مورد پرچمدار بعدی این شرکت، این مدل همچنان معرفی نشده را به سادگی HTC U می‌نامیدند اما امروز مشخص شده که نام نهایی این گوشی که با کد نام Ocean شناخته می‌شود HTC U 11 است که از طرفی از U Ultra تفکیک شده و از طرف دیگر هماهنگی با HTC 10 سال گذشته داشته باشد.

خبر جدید در مورد HTC U 11 توسط لیکر معروف Evan Blass که بیشتر با آی‌دی توئیتری آن evleaks شناخته می‌شود منتشر شده که در طی آن زمان اشاره به نام جدید گوشی، پنج رنگ در دسترس برای آن یعنی نقره‌ای، مشکی، آبی، سفید و قرمز بر شمرده شده‌اند. در این خبر تأکید شده که تمامی این رنگ‌ها البته برای همه بازارها در دسترس قرار ندارد.

U 11 ظاهرا قرار است در یک نشست خبری اختصاصی در 16 می (26 اردیبهشت) در شهر تایپه تایوان معرفی شود و آنچه تا به امروز در مورد آن می‌دانیم شامل صفحه‌نمایش 5.5 اینچی QHD، چیپ‌ست Snapdragon 835، دوربین اصلی 12 مگاپیکسلی، دوربین سلفی 16 مگاپیکسلی و حافظه داخلی 64 یا 128 گیگابایتی است.

نام پرچمدار تغییر کرد این شما و این HTC U 11 + ویدئو

در همین رابطه چندی پیش انتشار تصویر HTC U Ocean پرچمدار تایوانی برای اولین بار خبرساز شد و وجود فریم حساس به فشار در این گوشی نیز زمینه‌ساز خبری دیگر شد این خبر امروز با ویدئوی تبلیغاتی جدیدی که از دستگاه منتشر شده است به نوعی تأیید شده و اینک مشخص شده که با لمس دو قسمت جانبی گوشی و فشردن آن می‌توان عملکردهای خاصی را در این مدل فعال کرد.

 

 

منبع 1

منبع 2

ارسال یک پاسخ