Huawei Mate 20 به فروش 10 میلیونی دست یافت

0
1684
Huawei Mate 20 به فروش 10 میلیونی دست یافت

از معرفی آخرین پرچمداران هواوی یعنی میت 20 و میت 20 پرو در اواخر مهر ماه سال جاری حالا نزدیک به 5 ماه می‌گذرد و در این میان این دو پرچمدار در تمامی بازارهای هدف خود در دسترس قرار گرفته‌اند. سری Huawei Mate 20 با پردازنده‌های قدرتمند و دوربین‌های متفاوت همچنان از جمله بهترین پرچمداران بازار به حساب آمده و به گفته هواوی از فروش بالائی نیز در این مدت برخوردار شده‌اند. مدیرعامل این شرکت امروز در شبکه اجتماعی چینی Weibo به آمار جدیدی در مورد فروش Huawei Mate 20 اشاره کرده که با توجه قیمت دستگاه دستاورد بزرگی برای این کمپانی به حساب می‌آید.

به گفته Yu Chengdong مدیرعامل هواوی (که با نام Richard Yu نیز شناخته می‌شود) این سری در 5 ماه گذشته به فروش 10 میلیونی دست یافته است که آن را مشابه خانواده هواوی P20 نشان می‌دهد. هواوی P20 و P20 Pro در همین فاصله زمانی در سال گذشته به فروش 10 میلیونی دست پیدا کرده‌اند و تکرار این موفقیت برای سری Huawei Mate 20 دستاورد بزرگی برای این شرکت محسوب می‌شود. هواوی البته مشخص نکرده است که میزان فروش این سری تنها شامل گوشی‌های برتر این خانواده یعنی میت 20 و میت 20 پرو می‌شود یا اینکه گوشی ارزان‌قیمت‌تر میت 20 لایت را نیز شامل می‌شود.

Huawei Mate 20 به فروش 10 میلیونی دست یافت

برای روشن‌تر شدن میزان این موفقیت کافی‌‌ست بدانید مدل قبلی این خانواده یعنی هواوی میت 10 که مهرماه سال گذشته معرفی شده بود، تنها بعد از 10 ماه توانست به این میزان فروش دست پیدا کند و اگر بازهم به عقب‌تر باز گردیم هواوی میت 9 بعد از گذشت 4 ماه از رمان ارائه آن تنها 5 میلیون دستگاه را توانست به فروش برساند.

میت 20 پرو چندی پیش در پایان نمایشگاه MWC 2019 عنوان برترین گوشی سال 2018 و جایزه GLOMO را از آن خود کرد و در این مسیر دیگر پرچمدارا بزرگ سال گذشته را به راحتی پشت سر گذاشت.

منبع

ارسال یک پاسخ