Jawbone و دو دستبند ورزشی دیگر: UP3 و UP Move

1
2002
دستبند ورزشی jawbone

شرکت Jawbone که یکی از برندهای مطرح در زمینه تولیدات ورزشی هوشمند به حساب می‌آید به تازگی دو دستبند ورزشی مختلف در دو کلاس کاربری و قیمتی متفاوت ارائه کرده است این دو مدل که UP3 و UP Move نام دارند به ترتیب به دسته پیشرفته و Entry-level تعلق دارند و بدین‌ترتیب کاربران مختلفی می‌توانند از این دو بهره ببرند.

در ساختار UP3 از طیف متنوعی از سنسورها استفاده شده که از آن جمع باید به شتاب سنج 6 حهته، سنسوهار بیومتری، حسگرهای دمای محیط و دمای بدن اشاره کرد که از طریق آن‌ها دسبتند می‌تواند فعالیت‌های فیزیکی کاربران را در طول روز دنبال کند سنسور خواب این دستبند همچنین ضمن بررسی الگوریتم خواب کاربران پیشنهادهایی جهت بهبود آن در اختیار کاربران قرار می‌دهد. تمامی اطلاعات جمع‌آوری شده توسط این دستبند در اپلیکیشن UP App در اسمارت‌فون در دسترس قرار  می‌گیرد. UP3 با بدنه یکپارچه آلومینیومی، ضد آب بودن تا عمق 10 متری و باتری 7 روزه با قیمتی نزدیک به 180 دلار  به فروش خواهد رسید.

دستبند ورزشی jawbone

دومین مدل یعنی UP Move نمونه دیگری با ظاهری متفاوت است که مثل یک گیره به هر گوشه‌ دلخواهی از لباس کاربران متصل می‌شود. شمارش گام‌ها و فعالیت‌های ورزشی و بررسی خواب از جمله قابلیت‌های این ابزار پوشیدنی است. انرژی مورد نیاز این دستگاه توسط یک باتری ساعت ساده تامین می‌شود که تا شش ماه دوام دارد. UP Move در پنج رنگ با قیمت 50 دلار برای خود دستگاه و 15 دلار برای دستبند جداگانه آن به فروش خواهد رسید.

دستبند ورزشی jawbone

منبع

یک دیدگاه

ارسال یک پاسخ