با Layout عکس‌های اینستاگرام را کلاژ کنید

0
1822
ارائه اپلیکیشن layout برای کلاژ کردن تصاویر

کلاز کردن یا در کنار هم قرار دادن چندین عکس در قالب یک عکس مشترک در شبکه اجتماغی اینستاگرام مدت‌هاست که به یکی از محبوب‌ترین روش‌های اشتراک‌گذاری تصویر در این شبکه تبدیل شده است. با این روش می‌توان چندین عکس مرتبط با هم را در یک قاب به نمایش گذاشت. اینک خود اینستاگرام نیز اپلیکیشنی را به همین منظور به نام Layout را ارائه کرده است.

محبوبیت بسیار بالای عکس‌های کلاژ شده بزرگ‌ترین دلیل ساخت این اپلیکیشن از سوی اینستاگرام است البته همین حالا نیز برای ساختن چنین برنامه‌ای کاملا دیر به  نظر می‌رسد چرا که ده‌ها و شاید صدها برنامه جانبی مشابه به همین منظور برای سیستم‌عامل‌های مختلف در دسترس قرار دارد. Layout اما به دلیل ساخته شدن توسط خود اینستاگرام مطمئنا طرفداران و استفاده‌کنندگان بیشتری خواهد داشت و در آینده نزدیک شاهد حضور بیشتر تصاویر کلاژ شده در این شبکه ا جتماعی خواهیم بود.

ارائه اپلیکیشن layout برای کلاژ کردن تصاویر اینستاگرام

Layout در حال حاضر تنها برای سیستم‌عامل iOS ارائه شده است و نسخه اندرویدی آن در ماه‌های آینده ارائه می‌شود. layout همانند تمامی دیگر اپلیکیشن‌های مشابه از چندین عکس مختلف یک تصویر یکتا ایجاد می‌کند و  حالت‌های مختلف را نیز پیش از انتشار در اینستاگرام برای انتخاب در مقابل کاربران قرار می‌دهد. قابلیت drag & drop، گزینه pinch to zoom، کشیدن کناره‌ها برای تغییر سایز و حتی برعکس کردن تصویر (flip) از جمله گزینه‌های در دسترس در layout به حساب می‌آیند.

منبع

ارسال یک پاسخ