Lenovo LINK 32GB پل ارتباطی گوشی و کامپیوتر

0
1536
معرفی دانگل لنوو link 32gb

Lenovo Link 32GB برخلاف آنچه از ظاهر و اسم آن می‌توان حدس زد یک حافظه USB تنها با ظرفیت 32 گیگابایت نیست. این محصول که در نگاه اول ساده‌تر از آنچه واقعا هست به نظر می‌رسد در حقیقت واسطی مابین کامپیوتر و دیوایس اندرویدی کاربران است و نه امکان تصویر در تصویر موبایل و PC را فراهم می‌کند بلکه می‌توان از طریق آن کنترل گوشی را از ویندوز به دست گرفت.

CES 2016

همانطور که اشاره شد Lenovo Link 32GB در فرم یک دانگل برای اتصال موبایل اندرویدی و کامپیوتر ویندوزی ظاهر شده و توسط آن می‌توان یک حالت تصویر در تصویر در صفحه کامپیوتر از صفحه موبایل مشاهده کرد. این البته تنها قابلیت این دانگل نیست و با اتصال گوشی اندرویدی از طریق آن می‌توان از موس و کیبورد کامپیوتر ویندوزی برای کنترل صفحه موبایل به نمایش درآمده در PC نیز بهره برد و حتی اقدام به کپی و پیست محتوا مابین کامیپوتر و اندرویدفون کرد. عملیات کشیدن و رها کردن (drag & drop) نیز به سادگی از این طریق قابل انجام است.

Lenovo LINK 32GB - معرفی دانگل لنوو link 32gb

Lenovo LINK 32GB با اندروید 5 به بالا ویندوز 7 به بعد به راحتی منطبق است و البته همانطور که از نام آن مشخص است یک حافظه 32 گیگابایتی را نیز با خود به همراه دارد. این دیوایس که از ماه مارچ به بازار ارائه می‌شود 39.99 دلار قیمت دارد.

منبع

ارسال یک پاسخ