Lenovo Z6 Pro همین ماه با SD855 می‌آید

0
1049
Lenovo Z6 Pro همین ماه با SD855 می‌آید

اواسط پائیز سال گذشته Lenovo Z5 Pro با صفحه‌نمایشی 6.39 اینچی که 95 درصد روی گوشی را پوشانده بود و پردازنده Snapdragon 710 از سوی این شرکت چینی معرفی شد که دو دوربین 16 و 24 مگاپیکسلی در پشت و دو دوربین 16 و 8 مگاپیکسلی دیگر در بخش کشوئی آن در پشت صفحه‌نمایش قرار داشت. یک ماه و نیم بعد در اواخر آذر سال قبل، لنوو Z5 Pro GT به عنوان نسخه بهبود یافته Z5 Pro‌ و اولین گوشی مجهز به Snapdragon 855 رونمائی شد که ضمن حفظ ساختار و اندازه صفحه‌نمایش، از طراحی تازه‌ای در ظاهر بدنه استفاده شده بود و 12 گیگابایت رم داشت. از چندی پیش زمزمه‌هائی مبنی بر ارائه حانشین این گوشی‌ها با نام Lenovo Z6 Pro بر سر زبان‌ها افتاد که همچون نسخه قبلی به Snapdragon 855 مجهز است. Lenovo Z6 Pro حالا با پستی که ریاست این شرکت در شبکه اجتماعی Weibo قرار داده است رسمیت یافته و حالا می‌توان با اطمینان از ارائه این گوشی در ماه جاری میلادی سخن گفت.

در تصویری که از این گوشی منتشر شده تنها نمائی از یک دوربین دیده می‌شود که این موضوع یعنی حضور تنها یک دوربین در Z6 Pro با توجه به حضور دو دوربین اصلی در دو مدل پیشین اندکی دور از ذهن به نظر می‌رسد و شاید جدا از این دوربین با دوربین دیگری درست همانند آنچه در Honor View 20 دیده بودیم روبرو شویم.

از جمله اطلاعات در دسترس برای این مدل به دوربین HyperVision، قابلیت Super Night View همراه با Super Steady Shot و عکاسی 100 مگاپیکسلی اشاره کرد و برخی دیگر از شایعات نیز به حضور مودم 5G و اسکنر اثر انگشت درون صفحه‌نمایش اشاره دارند.

Lenovo Z6 Pro همین ماه با SD855 می‌آید

یکی دیگر از نکات جالب در مورد این مدل به جعبه مشکی و قرمز آن با طراحی ویژه و خاص تعلق دارد که ظاهرا تیم طراحی مشعل المپیک 2008 پکن در طراحی آن نقش داشته‌اند.

منبع

ارسال یک پاسخ