LG G6 Mini با صفحه‌نمایش 5.4 اینچی می‌آید؟

0
2398
LG G6 Mini با صفحه‌نمایش 5.4 اینچی می‌آید؟

پس از معرفی LG G4 در سال 2015 همراه هریک از پرچمداران ال‌جی یک نسخه کوچک‌تر ارائه شده است که از لحاظ ظاهری به مدل اصلی شباهت دارد اما مشخصات آن تقلیل پیدا کرده است. G4c و G5 Mini از جمله این گوشی‌ها به حساب می‌آیند که به ترتیب مدل‌های کوچک‌تری از G4 و G5 به حساب می‌آیند. امروز گزارش جدیدی از سایت TechnoBuffalo منتشر شده که در طی آن به دیوایسی اشاره شده که است که همان مشخصات و طراحی ظاهری مدل G6 را دارد. این گوشی که شاید بتوان آن را LG G6 Mini دانست ظاهرا دارای صفحه‌نمایش 5.4 اینچی بوده و همان نسبت تصویر مدل اصلی یعنی 18:9 را دارد.

LG G6 Mini در صورتی که به حقیقت بپیوندد می‌تواند دیوایس جالب و جذابی را در رده میانی به نمایش بگذارد البته در مورد مشخصات داخلی و سخت‌افزاری این مدل صحبتی به میان نیامده و مشخص نیست که مثل سال‌های قبل باید منتظر یک دیوایس رده میانی ارزان‌قیمت باشیم یا یک گوشی کوچک‌تر همچنان پیشرفته در راه است.

یک نکته مهم قابل توجه در گزارش TechnoBuffalo زمان مدرک به دست آمده توسط این سایت است که به یک تاریخ در ابتدای سال میلادی گذشته اشاره دارد که این می‌تواند به نوعی نشانه‌ای از کنسل شدن این ایده در مجموعه ال‌جی داشته باشد اما در کل زمان همه چیز را در آینده مشخص خواهد کرد.

منبع

ارسال یک پاسخ