معرفی نسل جدید خنک کننده‌‌های ال جی نکست ( LG NEXT )

0
1742
رونمایی از نسل جدید اینورترهای NEXT ال جی

شرکت ال جی یکی از پیشروترین برندهای لوازم خانگی در سطح داخلی و جهانی به حساب می‌آید. این شرکت به تازگی نسل جدید تهویه‌های مطبوع LG و سری کم مصرف اینورتر را به معرض نمایش گذاشته است. این سری در سه سطح NEXT One، NEXT Plus و Titan Big Converter در دسترس کاربران قرار می‌گیرد و همگی مصرف انرژی بهینه‌ای را ارائه می‌کنند.

جلسه معرفی محصولات جدید ال جی در این کلاس عصر روز گذشته در محل هتل پارسیان آزادی تهران با حضور جمعی از خبرنگاران و شرکت گلدایران نمایندگی ال‌جی در بازارهای داخلی برگزار شد. در ابتدای این جلسه خبری، امیر حسین نظاری کارشناس آموزش شرکت گلدایران از بحران انرژی، لزوم عایق بندی و کاهش مصرف انرژی در کنار نیاز به تولیددستگاه های با مصرف انرژی کم یاد کرده و به تولید نخستین محصول ایورتر در کلاس تهویه مطبوع توسط ال‌جی اشاره کرد. اولین محصول معرفی شده توسط نظاری، اینورتر جدید NEXT Plus جدید شرکت ال‌جی است که تا 73 درصد کاهش مصرف برق را نسبت به کولرهای قبلی شرکت ال‌جی ارائه می‌کند. این کولر علاوه بر مصرف انرژی بسیار اندک، نسبت به تسویه هوا و تولید یون های مثبت و منفی نیز اقدا می‌کند.

ال جی نکست - LG NEXT - رونمایی از نسل جدید اینورترهای NEXT ال جی

قابلیت Energy display در  این دستگاه میزان مصرف برق در کولر را به صورت لحظه‌ای و میانگین به نمایش گذاشته و در نتیجه کاربران در هر لحظه از مصرف برق توسط دستگاه آگاه می‌شوند. این مدل به قابلیت اسکن هوشمند تا شعاع 5 متری دستگاه مجهز بوده که با سنجش میزان فعالیت کاربران در محیط میزان فعالیت، پرتاب و جهت وزش باد و میزان خنکی را تنظیم می‌کند این ویژگی 13 درصد علاوه بر 60 درصد پیشین اینورترهای ال‌جی در مصرف انرزی صرفه‌جویی کرده و در نهایت میزان صرفه‌جویی دستگاه را به 73 درصد می‌رساند.

رونمایی از نسل جدید اینورترهای NEXT ال جی

Confort Air Flow دیگر ویژگی این دستگاه است که می‌تواند جهت وزش باد را به دلخواه کاربران از حالت مستقیم به غیر مستقیم تغییر دهد. این مدل تا 15 متر پرتاب باد را ارائه می‌کند. در ساختار NEXT Plus از قابلیتی به نام Filter Plus Analyzer استفاده می‌شود که تولید یون مثبت (برای بو زدایی) و سون منفی (برای ویروس زدایی) می‌‌کند.

دومین مدل معرفی شده در این جلسه خبری اینورتر NEXT One نام دارد که با قیمتی رقابتی و امکانات بسیار مناسب ارائه می‌شود.

رونمایی از نسل جدید اینورترهای NEXT ال جی

پنل این دستگاه از طراحی و ضخامت بسیار اندکی برخوردار است و خارج سازی و تعویض فیلتر در آن نیز به سادگی هرچه تمام‌تر انجام می‌شود. در این مدل کاهش مصرف برق به صورت دستی انجام می‌شود جایی‌که با فشردن یک دکمه مشخص در ابتدا ظرفیت دستگاه به 80 درصد کاهش پیدا می‌کند و مصرف انرژی نیز 11 درصد کم می‌شود و در مرحله دوم ظرفیت دستگاه 60 درصد شده و در مصرف برق نیز تا 29 درصد سرفه جویی انجام می‌شود.

سومین مدل معرفی شده در این مراسم به دسته Titan Big Inverter تعلق دارد که در کاربردهای تجاری-صنعتی و در مقیاس بسیار بزرگ، توانی معادل 30,000BTU را ایجاد می‌کند.

رونمایی از نسل جدید اینورترهای NEXT ال جی

پس از معرفی مدل‌هی مذکور “جروم لی” مدیر بخش تهویه مطبوع ایران از ارائه استاندارد آینده تهویه  مطبوع توسط ال‌جی سخن گفت و ویژگی‌های برتر سری NEXT Plus را در کاهش مصرف انرژی تا 73 درصد،  ایجاد هوایی پاکیزه با قدرت خنک‌کنندگی بالا خلاصه کرد.

رونمایی از نسل جدید اینورترهای NEXT ال جی

در ادامه پویا رسولی مدیر بازاریابی گلدایران از موفقیت ال‌جی در بازارهای داخلی و کسب مقام اول این برند در جشنواره برندهای برتد سال 1393 با کسب 19 درصد از آرا شرکت‌کنندگان خبر داد. به گفته این مقام شرکت گلدایران، LG دارای بیشترین سهم در بازار دستگاه‌های خنک‌کننده کم‌مصرف داخل کشور است و سهم بازار آن از لحاظ ارزشی به 43 درصد و از لحاظ تعداد محصول در بازار 39 درصد است.

در پایان  این مراسم، شرکت‌کننده‌گان به سوالات خبرنگاران در زمینه‌های مختلف از جمله بحث قاچاق کالا و موارد فنی پاسخ گفتند.

ارسال یک پاسخ