Moto X 2015 در تابستان داغ Snapdragon 810

0
203
استفاده moto x 2015 از snapdragon 810

موتورولا ممکن است در لیست خرید کاربران داخلی در جایگاه مناسبی در حضور برندهایی چون سامسونگ، اپل، HTC و LG جایی نداشته باشد اما برای کاربران آمریکایی این برند حتی با وجود انتقال مالکیت آن به لنووی چینی هنوز هم مهم است. به تازگی خبرهای تازه‌ای در مورد Moto X 2015 به دست آمده که پروسسور آن را برخلاف اطلاعات قبلی، Snapdragon 810‌ معرفی می‌کند.

دلیل اصلی این تصمیم موتورولا در حالی که پیش از این به حضور پروسسور Snapdragon 808 در این مدل اشاره شده بود به دلیل قدرت بالاتر این مجموعه پردازشی وابسته است، جایی‌که قدرت بالاتر به گرم‌شدن بیش از اندازه این پروسسور که پیش از این برای HTC One M9 مشکل ساز شده بود ترجیح داده شده است. سایر اطلاعات به دست آمده در مورد این گوشی به صفحه‌نمایش 5.2 اینچی QHD، دوربین اصلی 16 مگاپیکسلی و دوربین دوم 5 مگاپیکسلی، 32 و 64 گیگابایت حافظه داخلی و 4 گیگابایت رم اشاره دارد. باتری حجیم این مدل نیز ظرفیت 3280mAh را ارائه می‌دهد.

استفاده moto x 2015 از snapdragon 810

اطلاعات ارائه شده در این زمینه البته از سوی موتورولا و مالک آن،‌ لنوو، هنوز به صورت رسمی تایید نشده است اما با توجه به زمان ارائه احتمالی آگوست یا سپتامبر این مدل، زمان درازی تا رونمایی رسمی و رفع ابهامات از آن باقی نمانده است.

منبع

کانال تلگرام عصرنوشتن

ارسال یک پاسخ