Motorola One Action‌ فردا با دوربین سه‌گانه می‌آید

0
1093
Motorola One Action‌ فردا با دوربین سه‌گانه می‌آید

Motorola One Action‌ جدیدترین اسمارت‌فون این شرکت سابقا آمریکایی قرار است فردا 16 آگوست (25 مرداد 1398) به بازار ارائه شود. سه روز پیش بخش برزیلی موتورولا پستی را در توییتر منتشر کرد که مضمون آن ارائه یک گوشی هوشمند جدید در طی سه روز بعدی بود در این پست همچنین به عبارت Capture Action اشاره شده که به نوعی می‌توان آن را تأییدی بر اسم Motorola One Action‌ در نظر گرفت.

تخمین‌های دیگر در مورد Motorola One Acton به اطلاعاتی تعلق دارد  که توسط لیکر معروف Roland Quandt منتشر شده که در آن تصویری حاوی این گوشی با یک نوشته پرتغالی به این مضمون به چشم می‌‌خورد: «اولین اکشن کمرای الترا واید».

Motorola One Action‌ فردا با دوربین سه‌گانه می‌آید

موتورولا هنوز هیچ اطلاعاتی را در مورد وان اکشن ارائه نکرده اما مطابق شایعات پیشین در مورد این گوشی، وان اکشن همان موتورولا One Vision با بدنه پلاستیکی، یک سلفی 12 مگاپیکسلی و یک دوربین اضافه در بخش پشتی است. در وان ویژن از یک صفحه‌نمایش 6.3 اینچی با نسبت بسیار کشیده 21:9 استفاده شده بود که یک دوربین سلفی به صورت پانچی در کناره سمت چپ آن به چشم می‌خورد. دوربین‌های پشتی، 48 و 5 مگاپیکسلی بوده دوربین جلوی آن نیز 25 مگاپیکسل بود.

در One Action جدید اما طبق اطلاعات به دست آمده دوربین اصلی بخش پشتی، 12 مگاپیکسلی‌ست و دو دوربین دیگر یکی 16 مگاپیکسلی التراواید و دیگر 5 مگاپیکسلی تعیین عمق در کنار آن به چشم می‌خورد. از بین این سه دوربین، دوربین 16 مگاپیکسلی دارای میدان دید 117 درجه‌ای‌ست و از طرف موتورولا احتمالا با نام اکشن‌کم یا دوربین ورزشی نامیده می‌شود. هنوز اطلاعات دیگری در مورد این مدل در دسترس نیست اما انتظار برای مشخص شده این اطلاعات طولی نمی‌کشد و در طی 24 ساعت آینده همه چیز در مورد این گوشی از پردازنده و حافظه گرفته تا سایر مشخصات، رنگ و قیمت منتشر خواهد شد.

منبع

ارسال یک پاسخ