استفاده از گارانتی نقش

0
1989
توضیح گارانتی نقش

خریداران کالا در صورتی که کالای مورد نظرشان گارانتی معتبری داشته باشد، آن کالا را با اطمینان بیشتری می‌خرند. هرچند که وجود گارانتی‌های نامعتبر که به صورت زیرزمینی روی کالاها زده می‌شود مشتریان را تا حدودی ناامید کرده است اما با دیدن برچسب گارانتی یک شرکت معتبر اطمینان از گارانتی آن محصول بیشتر خواهد شد، یکی از این نام‌های معتبر “نقش” است.

شرکت نقش سال‌هاست که در زمینه ارایه خدمات به مشتریان یکی از معتبرترین گارانتی‌ها را عرضه می‌کند و همواره سعی کرده است تا در این راه نامی خوش از خود به جای بگذارد.

بهزاد قویدل، مدیر خدمات پس فروش شرکت نقش در گفت‌وگویی عنوان کرد: هر کدام از برندهایی که ما در نقش ارایه می‌کنیم شرایط خاص خود را دارند، مثلا گارانتی محصولات LaCie و Seagate BNAS دو و سه ساله هستند و محصولات Ozaki و Just Mobile  یک ساله هستند. معمولا گارانتی‌هایی که نقش برای محصولات خود در نظر گرفته است از قابلیت تعویض برخورداند. برای مثال اسکرین پروتکتورهای محصولات Moshi یک سال گارانتی دارد و در این مدت اگر خراب بشوند شامل تعویض می‌شوند.

توضیح گارانتی نقش

وی در توضیح بیشتر افزود: مثلا شرکت Moshi به منظور استفاده از خدمات گارانتی برای آیفون ۶ مبلغ ۱۰ دلار و برای آیفون ۶ پلاس ۱۵ دلار در نظر گرفته که مشتری باید پرداخت کند اما ما در نقش این کار را به صورت رایگان انجام می‌دهیم.

در راستای ارایه خدمات بهتر، خریداران برای استفاده از گارانتی‌های نقش بهتر است پس از خرید در سایت warranty.naghsh.net  هلوگرام گارانتی روی جعبه محصول خریداری شده را ثبت کنند و برای خود نام کاربری و کلمه عبور بسازند. گارانتی‌ها از زمان خرید (تاریخ فاکتور) آغاز خواهند شد، همراه داشتن فاکتور خرید، جعبه و نیز خود جنس برای استفاده از خدمات گارانتی لازم  و ضروری است، اما در صورتی که هلوگرام در سایت ثبت شده باشد نیازی به همراه داشتن جعبه در زمان استفاده از گارانتی نیست.

ارسال یک پاسخ