Nubia Alpha اسمارت‌فونی که دور مچ‌تان می‌پیچد!

0
1258
Nubia Alpha اسمارت‌فونی که دور مچ‌تان می‌پیچید!

لحظه‌ای به آینده گوشی‌های موبایل و شکل ظاهری آنها در ده‌های اینده فکر کنید. شما چه تصوری از طراحی این وسیله در آینده دارید و چه گزینه خاصی که در حال حاضر غیر ممکن به نظر می‌رسد را به آن می‌افزائید. این تفکر احتمالا شکل‌دهنده ایده جذابی در ذهن یک سازنده موبایلی چینی به نام Nubia (از زیر مجموعه‌های ZTE) بوده که حاصل آن موبایلی به Nubia Alpha است که آن را مثل یک ساعت روی مچ‌تان می‌بندید!

Nubia Alpha اسمارت‌فونی که دور مچ‌تان می‌پیچید!

Nubia Alpha دارای یک صفحه‌نمایش OLED درخشان و جذاب است که روی مچ‌تان قرار می‌گیرد و حتی یک دوربین در جلوی آن برای تماس‌های ویدئویی قرار دارد. این کمپانی برای اولین بار ایده خود را در نمایشگاه IFA 2018 به معرض دید همگان گذاشت اما این موبایل ساعتی در اختیار بازدیدکنندگان قرار نگرفت و تنها می‌توانستید آن را از پشت شیشه تماشا کنید. نگفته پیداست که Nubia Alpha یک گوشی مفهومی یا کانسپت است اما ظاهرا مدلی که احتمالا بازار عرضه می‌شود نیز از همین طراحی برخوردار خواهد بود. به گفته شرکت سازنده، این گوشی تا پایان سال به بازار ارائه می‌شود اما هنوز جزئیات بیشتری در مورد آن منتشر نشده است.

Nubia Alpha اسمارت‌فونی که دور مچ‌تان می‌پیچید!

با توجه به اینکه در معرفی این گوشی به حضور اپلیکیشن‌ها اشاره شده احتمالا با یک اسمارت‌فون اندرویدی روبرو هستیم چرا در غیر اینصورت حتی ظاهر عجیب و غریب این گوشی نیز، به دلیل قیمت احتمالی بسیار بالا عامل بزرگی برای جذب کاربران زیاد به سمت آن نخواهد بود

منبع

ارسال یک پاسخ