PS4 Slim را قبل از معرفی ببینید: کنسول بازی باریک سونی می‌آید

0
3557
درز تصاویر ps4 slim

در کمتر از یک ماه دیگر ظاهرا باید منتظر ارائه نسل بعدی کنسول‌های بازی سونی موسوم به PlayStation Neo باشیم در این میان به رسم سال‌های آینده ظاهرا تغییراتی نیز برای کنسول فعلی این شرکت با تولد PS4 Slim رخ می‌دهد. امروز تصویری از PS4 Slim‌ که نسخه کوچک‌شده PS4 فعلی است منتشر شده که البته چندان نیز کوچک‌ به نظر نمی‌رسد.

درز تصاویر ps4 slim

ذکر این نکته خالی از لطف نیست که خود PS4‌در حال حاضر کنسول کوچک و اصطلاحا Slim به حساب می‌آید بنابراین نمی‌توان انتظار داشت که PS4 Slim چندان کوچک و باریک به سبک Xbox One S باشد. PS4 Slim نسبت به گذشته دارای کناره‌های گرد‌تری شده است که ترکیب جذاب‌تری را برای این کنسول به نمایش می‌‌گذارد. در بخش جلویی کنسول دکمه‌های مکانیکی Power و eject همراه با دو پورت USB قرار دارد و در پشت نیز کلید پاور، پورت HDMI، AUX و درگاه اترنت جای دارند. پورت حذف شده در این میان پورت صدای اپتیکال است که برای دارندگان سیستم‌های صوتی نچندان جدید خبر خوبی به حساب نمی‌آید.

درز تصاویر ps4 slim

به جز این موارد ظاهرا هیچ تغییر دیگری در PS4 Slim رخ نداده و برخلاف Xbox One S نباید منتظر تغییراتی چون پشتیبانی از وضوح 4K یا HDR باشیم. کنسولی که تصاویر آن به بیرون درز پیدا کرده دارای حافظه 500 گیگابایتی است که ظاهرا تنها حافظه در دسترس برای این مدل خواهد بود و حافظه‌های بالاتر تنها به نسخه گران‌تر Neo محدود خواهد شد. اطلاعات دیگری در مورد این کنسول در حال حاضر در دسترس نیست.

منبع

ارسال یک پاسخ