چگونه باتری گلکسی اس 6 (Galaxy S6) را تعویض کنیم

0
6448
چگونگی تعویض باتری در Samsung Galaxy S6

هنوز نزدیک به یک ماهی تا ارائه گلکسی اس 6 و اس 6 اج سامسونگ در بازار باقی است این دو گوشی رویه طراحی سامسونگ را کاملا تغییر داده و پس از مدت‌ها با شاسی فلزی و دو بخش شیشه‌ای در پشت و رو ارائه شده‌اند این طراحی دسترسی به باتری را غیر ممکن ساخت اما سامسونگ دستورالعملی را برای دسترسی به باتری ارائه کرد. با ما طبق این دستورالعمل تا دسترسی به باتری با ما همراه شوید.

اولیه مرحله در این آموزش پس از خاموش کردن دستگاه و خارج کردن tray سیم‌کارت با حرارت دادن کاور پشتی توسط تفنگ حرارتی آغاز می‌شود. در این مرحله پس از شل کردن چسب‌های استفاده شده در این قسمت بعد از مدتی می‌توان با کمک پیک‌های گیتار و قرار دادن آن در شکاف‌ها، این کاور را از روی گلکسی اس 6 جدا کرد.

سامسونگ گلکسی اس 6 - چگونگی تعویض باتری در Samsung Galaxy S6

چگونگی تعویض باتری در Samsung Galaxy S6

برداشتن کاور بخش پشتی تنها مرحله کوچکی در دستیابی به باتری محسوب می‌شود و پس از آن با اینکه می‌توان باتری را مشاهده کرد اما خبری از کانکتورهای آن نیست و بنابراین نمی‌توان به آن دسترسی داشت. مرحله بعدی باز کردن باز کردن 13 پیچ پیرامونی دستگاه و سپس تکرار کردن پروسه حرارت دادن برای بخش شیشه‌ای روی دستگاه است.

چگونگی تعویض باتری در Samsung Galaxy S6

در این بخش نیز پس از مدتی حرارت دادن و استفاده از پیک‌های گیتار می‌توان این کاور را نیز از روی گوشی گلکسی اس 6 جدا کرد و بالاخره با دسترسی یافتن به اتصالات باتری، آن را از دستگاه جدا کرد.

چگونگی تعویض باتری در Samsung Galaxy S6

این پروسه با اینکه روی کاغذ نسبتا سر راست به نظر می‌رسد اما در عمل چندان آسان نیست و مطمئنا کاربران عادی تمایل و توانایی انجام آن را نخواهند داشت. در ویدئوی زیر طریقه بازگشایی کامل گلکسی اس 6 آموزش داده شده است.

منبع

ارسال یک پاسخ