SE970C؛ مانیتور اولترا واید خمیده سامسونگ

0
2445
مانیتور التراواید 34 اینچ سامسونگ

بازار پنل‌های تصویری در هر دو کلاس تلویزیون و مانیتور این روزها تحت تاثیر دو فناوری قاب خمیده تصویر و رزولوشن 4K قرار دارند و بلاخره پس از مدت‌ها فناوری تازه‌ای در این کلاس به چشم می‌خورد. شرکت سامسونگ به تازگی مانیتور 34 اینچی خمیده‌ای را به نمایش گذاشته که با توجه به رزولوشن در کلاس التراواید قرار می‌گیرد.

این مانیتور که SE970C نام دارد با ارائه نسبت تصویر 21:9 و رزولوشن 1440×3440 پیکسلی، در کلاس Ultra Wide قرار می‌گیرد. نسبت کنتراست استاتیک این مانیتور نیز در سطح بسیار بالایی قرار دارد و با رقم 3000:1 از اکثر رقبا در این زمینه پیشی می‌گیرد. شکل خمیده پنل از فرم طبیعی چشم انسان الهام گرفته و در نتیجه آن تجربه تصویری فوق‌العاده‌ای بدون اختلال در نمایش ایجاد می‌شود. این نمایشگر همچنین به‌سبب واید بودن بیش از اندازه و خمیده‌گی، اندکی بیش از نمونه‌های فلت هم‌سایز به نظر می‌رسد. در بخش مشخصات تصویری این نمایشگر باید به دو گزینه Picture in Picture یا تصویر در تصویر و Picture by Picture در نمایش دو تصویر مختلف از دو منبع تصویری متفاوت اشاره کرد.

مانیتور التراواید 34 اینچ سامسونگ

مانیتور التراواید 34 اینچ سامسونگ

در این نمایشگر از چهار پورت USB 3.0 و دو اسپیکر 7 واتی استریو استفاده شده است. در مورد زمان حضور و قیمت این مدل هنوز صحبتی به میان نیامده است اما آنچه مسلم است که این مدل در نمایشگاه CES 2015 در غرفه سامسونگ حضور خواهد داشت.

منبع

ارسال یک پاسخ