بار دیگر دو کناره خمیده از یک گوشی سامسونگ

0
1710
تصاویر جدیدی از گلکسی اس 6

نمایشگاه MWC 2015 در اسپانیا هر لحظه نزدیک و نزدیک‌تر می‌شود و اخبار تایید نشده از برندهای گوناگون در این رابطه هر روزه به گوش می‌رسد. سامسونگ یکی از این برندها است که خبر گوشی Galaxy S6 این برند تقریبا هر روز در صدر اخبار قرار دارد. در تازه‌ترین خبر، افشای طرحی از حق ثبت اختراع (Patent) این شرکت با دو کناره خمیده توجه بسیاری را به خود جلب کرده است.

پازل گلکسی اس 6 اینک بسیار کامل‌تر از گذشته است. اینک تقریبا می‌توان با اطمینان از حضور صفحه‌نمایش QHD، چیپ‌ست‌های Exynos سری 7 و 3 گیگابایت رم یا بالاتر سخن گفت اما هنوز تکه اصلی پازل یعنی طراحی بدنه گوشی چندان مشخص نیست. برخی از حدس و گمان‌ها در این رابطه به بدنه آلومینیومی و دو کناره خمیده به سبک Note Edge اختصاص دارند. نسخه‌ای از S6 که به دو کناره خمیده مجهز می‌شود احتمالا با نام Galaxy S Edge شناخته خواهد شد و حالا به لطف تصاویری از Patentهای سامسونگ می‌توان اطلاعات بیشتری در این رابطه داشت.

تصاویر جدیدی از گلکسی اس 6

تصاویر افشا شده در این مورد گوشی با کناره‌های خمیده را نشان می‌دهد که علاوه بر آنکه از دو لبه خمیده برخوردار است بلکه این لبه‌های خمیده برخلاف Note Edge کاملا به پشت گوشی نیز ادامه پیدا کرده‌اند؛ به بیان دیگر برخلاف گذشته می‌توان از این کناره‌های خمیده هنگامی که گوشی به پشت قرار گرفته است نیز استفاده کرد. نوع استفاده می‌تواند برای نمایش نوتیفیکیشن‌ها یا تاگل‌ها باشد اما هنوز نمی‌‌توان به قطعیت در این مورد سخن گفت.

تصاویر جدیدی از گلکسی اس 6

یک گزینه دیگر ظاهر شده در این تصاویر قسمتی در بالای دستگاه است که از آن با عنوان pop up یا می‌شود. این بخش که اطلاعات دیگری در مورد آن در دسترس نیست شاید قطعه‌ای باشد که از دستگاه در مواقع خاص بیرون می‌آید. برای اطمینان از صحت این تصاویر باید تا نمایشگاه MWC 2015 به انتظار نشست.

منبع

ارسال یک پاسخ