خلق راهکارهای تکنولوژیک با همکاری سامسونگ و SAP

0
1546
همکاری مشترک سامسونگ و sap

سامسونگ و شرکت SAP با آغاز همکاری مشترک خود در تلاشند امکانات تازه‌ای را از طریق تلفن‌های همراه برای صنایع و مؤسسات فراهم کنند. این همکاری می‌تواند فرصت‌های تازه‌ای را متناسب با نیاز کسب‌و‌کارهای خرد و صنایع مختلف ایجاد کند. سامسونگ با همکاریSAP سعی دارد امکانی امن و تازه برای انجام امور شغلی با استفاده از ابزارهای قابل جابه‌جایی و قابل پوشیدن فراهم کند.

همکاری مابین سامسونگ و SAP به توسعه یک اکوسیستم موبایلی Enterprise منطبق بر گوشی‌های موبایل سامسونگ شده و محبوبیت گوشی‌های موبایل این برند را با طراحی و ابتکار شرکت SAP در هم می‌آمیزد. «سئوکپیل کیم» سرپرست مرکز ارتباطات بین کسب‌و‌کارهای شرکت سامسونگ الکترونیکس (B2B) درباره این موضوع گفت: «ما به عنوان یک شرکت پیشرو در بازار تکنولوژی، می‌دانیم چگونه می‌توان با استفاده از تلفن همراه، انتظار کاربران را متناسب با محیط آن‌ها برآورده سازیم. سامسونگ خود را متعهد می‌داند برای طراحی بهترین راهکارها و ترکیب نقاط قوت تلفن‌های همراه و برنامه‌های SAP تلاش کند.»

همکاری مشترک سامسونگ و sap

با خلق این فضا، بنگاه‌های اقتصادی سریع‌تر به امور مالی خود می‌رسند و مدیران سریع‌تر و راحت‌تر تصمیمات لحظه‌ای خود را اعمال می‌کنند. این نگرش می‌تواند به سازندگان شبکه و موبایل کمک کند تا با استفاده از امکانات سامسونگ و SAP دست به نوآوری بزنند و از قابلیت‌های هر دو شرکت برای ایجاد راه‌حل‌های مورد نیاز بازار استفاده کنند.

همکاری مشترک سامسونگ و sap

این برنامه به طور خاص برای برخی از صنایع پیش‌بینی شده است. در حوزه نفت و گاز، اپلیکیشن‌های مدیریتی روی برخی محصولات مقاوم مانند گلکسی تب اکتیو (Galaxy Tab Active) نصب شده و در حوزه امور مالی نیز اپلیکیشن‌های ویژه بانکی طراحی شده است. اپلیکیشن‌های ویژه خرده‌فروشان و خدمات بهداشتی و درمانی نیز از جمله خدماتی است که سامسونگ قصد دارد با همکاری SAP برای کاربران این برند جهانی طراحی و روانه بازار کند.

منبع

ارسال یک پاسخ