Sony Huis ریموت یونیورسال با جوهر الکترونیک

0
2083
معرفی ریموت کنترل جدید huis سونی

Sony Huis: شرکت سونی را به عنوان غول بزرگ دنیای مولتی‌مدیایی در ساخت دیوایس‌های مهمی همچون تلویزیون‌های تخت، سیستم‌های صوتی و تصویری و گوشی‌های موبایل به خاطر می‌آوریم این شرکت اما در بسیاری از پروژه‌های مستقل نیز همکاری می‌کند که از آن جمله می‌توان به این ریموت کنترل جدید با نام Sony Huis‌ اشاره کرد که در سایت جمع‌آوری سرمایه سونی  به حقیقت پیوسته است.

این ریموت یونیورسال جدید با نام Huis که ظاهرا همانند house‌ تلفظ می‌شود به دلیل استفاده از صفحه‌نمایش eInk همواره روشن و آماده استفاده است و برخلاف ریموت‌های دیگری همچون ریموت‌های نرم‌افزاری مبتنی بر اپلیکیشن در گوشی‌های موبایل نیازی به روشن کردن صفحه و احضار برنامه ندارد. Sony Huis که برای کارکرد با تمامی ابزارهای خانگی طراحی شده از ابعادی معادل 24×68×123 میلیمتر برخوردار بوده و 130 گرم وزن دارد. باتری 1500mAh حاضر در این ریموت در صورت 100 بار استفاده از آن در طی روز می‌تواند در حدود یک ماه دوام داشته باشد که برای یک ریموت رقم مناسبی محسوب می‌شود.

معرفی ریموت کنترل جدید huis سونی

از دیگر امکانات Sony Huis باید به حضور بلوتوث با مصرف پایین انرژی، Bluetooth LE، اشاره کرد که البته در آینده فعال خواهد شد برای استفاده از این ریموت برای دیوایس‌های مختلف باید ریموت آنها به صورت جداگانه برای هر گجت دانلود و نصب شود و همچنین می‌توان با کمک برنامه کامپیوتری این ریموت، رابط کاربری را به صورت دلخواه طراحی نمود.

معرفی ریموت کنترل جدید huis سونی

همانطور که می‌توان حدس زد این محصول نیز در سایت جمع‌آوری سرمایه سونی موسوم به First Flight عرضه شده است که کارکردی همانند نمونه‌های مشابه همچون Kickstarter دارد.

 

Sony Huis تنها برای بازار ژاپن با قیمتی نزدیک به 250 دلار برای پیش‌فروش در دسترس قرار دارد و از ماه مارچ به بازار این کشور ارائه می‌شود.

منبع

ارسال یک پاسخ