فروش بخش موبایل سونی رد شد

0
2272
رد شدن فروش بخش موبایل سونی

یکی از خبرهای ناراحت‌کننده این روزهای دنیای فناوری، زمزمه‌هایی مبنی بر فروش بخش موبایل شرکت خوشنام سونی بود که با گفتاری از CEO این برند، Kazuo Hirai، آرام‌آرام قوت بیشتری گرفته بود. خوشبختانه این اطلاعات ظاهرا صحیح نبوده و حداقل طبق گفته‌های یکی از مدیران بلندپایه این شرکت، این بخش از سونی به فروش گذاشته نخواهد شد و این برند همچنان در بازار حضور خواهد داشت.

خبر جدید در این رابطه از Tim Harrison، مدیر بخش ارتباطات جهانی و PR در سونی موبایل، نقل شده است جایی‌ که وی برداشت اشتباه از سخنان Kazuo Hirai را عاملی برای ایجاد شائبه در زمینه فروش بخش موبایل سونی قلمداد می‌کند. از دیدگاه Tim Harrison، سخنان CEO سونی به معنای تصمیم این برند برای خروج از بخش موبایل به دلیل سودده نبودن این صنعت نیست و منظور Hirai از اشاره به آمار پایین در سخنان خود نشان دادن روند رو به رشد سونی است.

رد شدن فروش بخش موبایل سونی

 

این سخنان در حالی عنوان می‌شود که پیش از این Hiroki Totoki ریاست بخش موبایل سونی به این نکته اشاره کرده بود که حتی اگر سونی تصمیم به خروج از صنعت تولید گوشی‌های موبایل بگیرد، همچنان در زمینه تولید نرم‌افزارهای این عرضه فعال خواهد بود.

منبع

ارسال یک پاسخ