دسترسی دائم به اینترنت با مودم TP-Link M5350

0
1451
مودم 3G تی پی لینک

امروزه استفاده از اینترنت در هر مکانی برای کاربران امری ضروری و اجتناب‌ناپذیر به نظر می‌رسد. در این راستا، امکانات تازه‌ای در دسترس قرار دارد که شبکه 3G از جمله آنها است. مودم TP-Link M5350، با اسلات سیم‌کارت و کارت حافظه و با پشتیبانی از Micro SD تا 32 گیگابایت و پهنای باند 3G است که قابلیت به اشتراک گذاری اینترنت سیم کارتی تا 10 کاربر همزمان را امکان پذیر  می‌سازد.

دکمه پاور در قسمت پایین و سمت راست و صفحه نمایش OLED در جهت مقابل و بالای دستگاه قرار گرفته است و امکان دید بصری بسیار خوبی از وضعیت کارکرد دستگاه از جمله قدرت سیگنال، نوع شبکه اینترنت (2G,3G)، فعال بودن Wi-Fi، تعداد کلاینت‌های متصل، تعداد پیامک‌های دریافتی خوانده نشده، وضعیت اتصال به اینترنت، مقدار شارژ باتری، اپراتور سیم کارت، حالت اتوماتیک اتصال، مقدار دیتای در حال دریافت، مقدار دیتای در حال ارسال و کل داده‌های ارسالی و دریافتی را برای کاربران فراهم می‌سازد.

سرعت دانلود و آپلود اطلاعات در مودم TP-Link M5350 به ترتیب 21.6 و 5.76 مگابیت بر ثانیه است و مزیتی که نسبت به گوشی‌های هوشمند با قابلیت Hotspot دارد، مصرف کم باتری و امکان کنترل کاربران متصل به مودم است.

دسترسی دائم به اینترنت با مودم TP-Link M5350

طراحی زیبا، نوآورانه و خلاقانه در مودم TP-Link M5350 که تلمیحی از سنگ ریزه‌های دریایی است، آن را برنده جوایزی همچون Reddot Design Award، جایزه طراحی iF و CES در سال 2013 و جایزه Engineering کرده است.

بدنه مقاوم این مودم ظاهری شبیه یک تکه سنگ تراشیده شده دارد که وزن کم و سادگی در حمل و نقل، استفاده از آن را در هرجایی ممکن می‌سازد و به همراه باتری داخلی 2000 میلی آمپری و مهیا سازی شرایط برای کار مداوم 7.6 ساعته با تمام توان و به دور از نگرانی اتمام شارژ، احساسی فراتر از رضایت را برای کاربران خود به ارمغان می‌آورد.

اگر برای اتصال به اینترنت خارج از محیط منزل و در سفر نیاز به همراهی مطمئن دارید که موجب آسودگی خاطر شما باشد، مودم TP-Link M5350 با گارانتی سازگار، گزینه‌ای درخور تفکر است.

ارسال یک پاسخ