WSD-F30 ساعت هوشمند کاسیو با GPS‌ و نقشه‌های آفلاین

0
1529

WSD-F30 نام ساعت هوشمند کاسیو است که امروز به صورت رسمی با سیستم‌عامل Wear OS گوگل و بیشتر برای جلب نظر ورزشکاران و ماجراجویان معرفی شد. این ساعت هوشمند کاسیو که در رنگ‌های مشکی، آبی و نارنجی ارائه می‌شود دارای یک صفحه‌نمایش 1.2 اینچی دو لایه یکی به صورت تک رنگ و موتوکروم و دیگری OLED با وضوح 390×390 پیکسل است. این مدل در مقابل نفوذ آب تا 50 متر ضد آب وده و در برابر برودت تا منهای 10 درجه نیز مقاوم است.
بزرگ‌ترین ویژگی WSD-F30 حالتی تحت عنوان Extend Mode است که امکان استفاده از نقطه‌های آفلاین رنگی را در اختیار کاربران قرار می‌‌دهد و علاوه بر آن امکان استفاده از GPS نیز برای 8 ساعت در روز برای سه روز مداوم امکان پذیر است. با قرارگیری در Extend Mode، صفحه‌نمایش مونوکروم تنها زمان و تاریخ را روی صفحه‌نمایش به نمایش می‌گذارد و نقشه‌های رنگی با فشردن یک دکمه به نمایش در می‌آید. در این حالت با فعال شدن حالت Stand-by می‌توان در مصرف باتری صرفه‌جوئی کرد.

WSD-F30 ساعت هوشمند کاسیو با GPS‌ و نقشه‌های آفلاین

صفحه‌نمایش OLED رنگی در این ساعت هوشمند کاسیو با جزئیات بالائی به نمایش گذاشته می‌شود و صفحه‌نمایش مونوکروم نیز جزئیات بیشتری را به جز زمان و تاریخ به این مجموعه می‌افزاید. قطب‌نما، سطح فشار و ارتفاع از جمله دیگر اطلاعات قابل نمایش در این ساعت است. حالت جداگانه‌ای در این ساعت برای خاموش کردن اتصالات ساعت، GPS و صفحه‌نمایش رنگی و به دست آوردن حداکثر دوام باتری در این مدل پیش‌بینی شده است که در این حالت دوام باتری تا 1 ماه نیز ادامه پیدا می‌کند.
بدنه این ساعت نسبت به مدل قبلی یعنی WSD-F20 به اندازه 3.9 میلی‌متر باریک‌تر و 0.4 میلی‌متر نازک‌تر است و در بخش گزینه‌های ارتباطی نیز هر دو گزینه وای‌فای و بلوتوث حضور دارند.
منبع

ارسال یک پاسخ