همکاری ایرانسل و شرکت کنترل گاز اکباتان

0
830
همکاری ایرانسل و شرکت کنترل گاز اکباتان برای کنتور هوشمند گاز

همزمان با سومین روز برگزاری نمایشگاه الکامپ 2019،  ایرانسل  و  شرکت کنترل گاز اکباتان  تفاهم‌نامه همکاری امضا کردند. به گزارش روابط عمومی ایرانسل، صبح امروز، شنبه، 29 تیرماه 1398، تفاهم‌نامه همکاری ایرانسل با شرکت کنترل گاز اکباتان در حوزه اجرای پایلوت کنتور هوشمند گاز مبنی بر شبکه NB-IoT، بین دکتر بیژن عباسی آرند، مدیرعامل ایرانسل و محمدرضا جعفری، مدیرعامل شرکت اکباتان امضا شد.

ایرانسل به عنوان بزرگترین اپراتور دیتای ایران و نخستین اپراتور با پوشش گسترده شبکه ارتباطی NB-IoT در سطح کشور و شرکت کنترل گاز اکباتان به عنوان یکی از شرکت‌های توانمند در تولید کنتور هوشمند گاز خانگی مبتنی بر فناوری NB-IoT، این تفاهم‌نامه را امضا کردند تا به صورت پایلوت، کنتورهای هوشمند گاز بر اساس آخرین تکنولوژی‌های روز دنیا تولید شوند.

ایرانسل در نمایشگاه الکامپ 2019 غرفه‌های جداگانه‌ای در سالن‌های 6، 8-9، 18، 27 و 38 و محوطه نمایشگاه را برای ارائه و معرفی خدمات خود، در نظر گرفته است.

نمایشگاه الکامپ 2019 از پنجشنبه 27 تیرماه آغاز شده و تا امروز یکشنبه 30 تیرماه در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران، از ساعت 10 صبح تا 18، پذیرای بازدیدکنندگان بوده است.

ارسال یک پاسخ