HP Spectre x360 لپ‌تاپ 13 اینچی با پنل OLED

0
1668
HP Spectre x360 لپ‌تاپ 13 اینچی با پنل OLED

شرکت اچ‌پی از نوت‌بوک پیشرفته‌ای در سری اسپکتر خود رونمایی کرده که نسبت به نسل پیشین خود تغییرات متعددی را تجربه کرده است؛ HP Spectre x360 جدید در مقایسه با مدل پیشین از حاشیه‌ها و کناره‌های کوچک‌تری نسبت به گذشته برخوردار بوده و از ضخامت آن نیز به میزان زیادی کاسته شده است. دیگر تغییر مهم صورت پذیرفته در HP Spectre x360 به دو برابر شدن آنتن‌های پیرامونی دستگاه تعلق دارد که امکان استفاده همزمان از وای‌فای 6 و LTE را فراهم می‌آورد.

دوام باتری که یکی از نقاط قوت مدل‌های پیشین این سری بود، در نسل جدید بازهم بهبود یافته و در زمینه صفحه‌نمایش نیز حالا با انتخاب‌های تازه‌ای روبرو می‌شویم که هیجان‌انگیز‌ترین آن‌ها به وضوح 4K و فناوری OLED‌ با شیشه ضد انعکاس تعلق دارد. پردازش در این لپ‌تاپ که قیمت پایه آن از 1,100 دلار آغاز می‌شود حداکثر با Core i7-1065G7 انجام شده که نکته جدید در آن بهبود گرافیک داخلی آن است.

HP Spectre x360 لپ‌تاپ 13 اینچی با پنل OLED

دیگر تغییرات جدید در HP Spectre x360 شامل این موارد می‌شوند:

  • یک طراحی حرارتی بهتر با فن‌های بزرگ‌تر، دو لوله حرارتی بیشتر و یک صفحه گرافیک داخلی برای انتقال بهتر حرارتی
  • اختصاص یک دکمه اختصاصی برای mute کردن میکروفون
  • یک صفحه‌نمایش حدید موسوم به Sure View‌ با روشنایی 1,000nits که در ژانویه 2020 به لیست انتخاب‌های این مدل افزوده می‌شود.

آپشن جدید DisplayHDR 400 True Black ارائه شده در این سری بخشی از رنسانس پنل‌های 13 اینچی OLED به حساب می‌آید که با وجود آنکه اولین بار در سه سال پیش در تولیدات کمپانی‌هایی مثل Alienware به‌کار گرفته شده بود اما بی‌شک آن محصول کاملا از زمانه خود جلوتر بوده و البته همگی به پنل‌های 15 اینچی محدود شده بودند. در این نسل جدید با وجود آنکه وضوح 4K برای یک صفحه‌نمایش تنها 13 اینچی بیش از اندازه به نظر می‌رسد اما این تنها راه دسترسی به فناوری OLED در این نسل است چرا که در وضوح‌ها از OLED ‌خبری نیست.

منبع

ارسال یک پاسخ