اچ‌تی‌سی WF5w؛ دیزایر دیگری در راه است؟

0
1414
به سود دهی رسیدن شرکت HTC

شرکت اچ‌تی‌سی نیز همانند دیگر سازندگان گوشی‌های موبایل برای ماندن و بقا در این صنعت چاره‌ا جز رقابت با چینی‌ها، در زمینه امکانات و قیمت ندارد از همین رو، گوشی‌های سری Desire این شرکت روز به روز در حال تجربه کیفیت بالاتر و قیمت مناسب‌تر هستند. به تازگی گوشی گمنامی با کد نام WF5w از تست رگولاتوری TENAA چین عبور کرده که احتمالا به سری دیزایر تعلق دارد.

اچ‌تی‌سی دیزایر  WF5w که در اختیار China Mobile قرار گرفته نه‌تنها از روی تصاویر آن بلکه از روی برخی مشخصات در دسترس قرار گرفته به احتمال قریب به یقین در سری دیزایر تولیدات اچ‌تی‌سی قرار خواهد داشت.

مشخصات و تصاویر گوشی اچ‌تی‌سی دیزایر  WF5w

برخی مشخصات اچ‌تی‌سی دیزایر  WF5w شامل صفحه‌نمایش 5.5 اینچی 720p، هشت هسته پردازشی 1.5 گیگاهرتزی، 2 گیگابایت رم و 16 گیگابایت حافظه داخلی می‌شود. این گوشی همچنین از شبکه TD LTE نیز پشتیبانی خواهد کرد.

مشخصات و تصاویر گوشی اچ‌تی‌سی دیزایر  WF5w

دوربین دستگاه 13 مگایکسلی بوده و به صورت پیش‌فرض نیز از سیستم‌عامل اندروید 5 بهره می‌برد . ابعاد WF5w شامل 7.49×79.7×158.7 مبلبمتر در طول، عرض و ضخامت می‌شود که به‌ویژه در ضخامت یکی از باریک‌ترین گوشی‌های اچ‌تی‌سی به حساب خواهد آمد. این گوشی 152 گرم وزن دازد.

منبع

ارسال یک پاسخ