Joy-Con های نینتندو Switch با هر اندرویدی Pair‌ می‌شوند

0
2361
Joy-Con های نینتندو Switch با هر اندرویدی Pair‌ می‌شوند

اگر تا به امروز از ارائه کنسول بازی نینتندو سوئیچ خبر نداشتید باید بگوییم که این شرکت خوشنام ژاپنی چندی پیش یک کنسول بازی متفاوت به نام Switch را عرضه کرد که در حالت‌های مختلف از قرارگیری در داک و بازی کردن با تلویزیون تا کارکرد به صورت تبلت را ارائه می‌کرد. در دو طرف این کنسول بازی جوی استیک‌هایی به نام Joy-Con قرار دارد که می‌توان آنها را از دستگاه جدا کرد و یا به صورت تکه‌های متصل به هم برای انجام یک بازی یا دو تکه مجزا برای بازی دو نفره به کار برد.

کنسول بازی نینتندو سوئیچ - joy-con nintendo switch

از چندی پیش مشخص شده بود که Joy-Con ها امکان اتصال به PC یا مک را از طریق بلوتوث و انجام بازی به صورت مستقل مثل یک جوی‌استیک را دارند امروز مشخص شده که از Joy-Con ها می‌توان در تمامی دیوایس‌های اندرویدی را نیز به سادگی با Pair کردن آنها از طریق بلوتوث نیز استفاده کرد.

این دسته‌ها البته برخلاف نمونه‌های ساده ارزان‌قیمت از پیچیده‌گی‌های بیشتری برخوردار بوده و همانطور که در کالبدشکافی این کنسول مشخص شد گزینه‌های جالب‌تری همچون آنالوگ‌های دوگانه، ویبره، دکمه‌های چهارگانه، دوربین‌های اینفرارد و حرکتی و چندین گزینه دیگر برخوردار بوده که به خوبی علت قیمت بالای 80 دلاری آنها را توجیه می‌کند.

منبع

ارسال یک پاسخ