Z4 پرچمدار نیست؛ Z4 Compact و Ultra‌ در راهند

0
1245
اطلاعات جدید در مورد Z4 Compact و Z4 Ultra سونی

چند روز پیش خبر معرفی پرچمدار جدید سونی یعنی XPERIA Z4، دوست‌داران این برند را کاملا نا امید کرد این گوشی به جز پردازنده تغییر خاصی در Z3 سال گذشته ایجاد نکرده بود و فاصله فراوانی با پرچمداران سایر برندها داشت. حالا مشخص شده که این گوشی پرچمدار اصلی سونی در سال 2015 نیز و تنها در ژاپن ارائه می‌شود. در کنار آن اطلاعاتی در مورد Z4 Compact و Z4 Ultra نیز بدست آمده است.

طبق اطلاعات جدید در این رابطه ارائه بدون سر و صدای Z4 در ژاپن تصادفی نبوده و خود سونی نیز تمایلی به این کار نداشته است چرا که این گوشی تنها قرار است در بازار ژاپن ارائه شود و برای بازارهای جهانی برنامه دیگری در راه خواهد بود. طبق این اطلاعات، پرچمدار جدید سونی برای بازارهای جهانی به احتمال فراوان در سایز و رزولوشن صفحه‌نمایش نسبت به گذشته متفاوت است و به زودی در حوالی ماه می به نمایش عموم گذاشته می‌شود. در پرچمدار بعدی سونی علاوه بر تغییرات سخت‌افزاری، در زمینه سیستم‌عامل و رابط کاربری نیز تغییرات مهمی را صورت می‌دهد و بدین‌ترتیب به احتمال فراوان به یکی از انتقادهای همیشگی از رابط کاربری گوشی‌های اکسپریای خود پایان می‌بخشد.

Z4 پرچمدار اصلی سونی نیست

در خبری دیگر صبح امروز اطلاعات تازه‌ای در مورد جانشین‌های دو گوشی Z3 Comapct و Z Ultra در کشور اندونزی به دست آمد. جانشینان این دو گوشی در لیست رگولاتوری Indonesian Telecom ظاهر شده‌اند که با توجه به نام مدل، می‌توان آنها را Z4 Compact و Z4 Ultra‌ نامید.

اطلاعات جدید در مورد Z4 Compact و Z4 Ultra سونی

نام مدل اول در این لیست Sony E5803 است که ارتباط مشخصی با نام مدل D5803 یا همان Z3 Compact دارد. مدل‌های دیگر در این لیست E6683 و E6883 نام دارند که به احتمال زیاد با نام مدل C6683/C6803 یا همان Z Ultra در ارتباط هستند.

منبع 1

منبع 2

ارسال یک پاسخ