یک گارانتی بی‌نظیر برای گوشی وان ام 9 با UH OH

2
1760
ارائه سرویس uh-oh برای وان ام 9

تجربه شکستن صفحه‌نمایش دستگاه، افتادن آن از دست و از آن بدتر رسیدن رطوبت و آب خوردن گوشی ناگوارترین اتفاقات ممکن برای یک اسمارت فون به حساب می‌آید.  طبق یک تحقیق، مشخص شده که 69 درصد از کاربران در یک سال اول به گوشی خود آسیب می‌رسانند. HTC با بهره‌برداری از این واقعیت برنامه‌ای تحت عنوان UH OH ترتیب داده که گارانتی بی‌نظیری به حساب می‌اید.

اعلام این خبر در جلسه روز گذشته شرکت HTC صورت پذیرفت که در طی آن علاوه بر سرویس UH OH خبرهای دیگری نیز منتشر شد از جمله این خبرها باید به زمان ارائه دقیق گوشی وان ام 9 (One M9) در بازارهای آمریکا یعنی 10 آوریل اشاره کرد. ارائه نشدن نسخه Google Play Edition برای وان  ام 9 از دیگر مواردی بود که در این جلسه خبری به آنها اشاره شده اما جالب‌ترین خبر مطمئنا به UH OH تعلق داشت.

One M9 - ارائه سرویس uh-oh برای وان ام 9

در سرویس جدید UH OH کاربرانی که در طی یک سال با صفحه‌نمایش شکسته روبرو شوند می‌توانند گوشی خود را تعویض کنند و علاوه بر این برای اولین بار آسیب ناشی از رسیدن آب و رطوبت به دستگاه نیز زیر پوشش این سرویس قرار دارد. UH OH برای کاربران با دقتی که در طی یک سال اول به گوشی خود آسیب نمی‌رسانند نیز سودمند خواهد بود چرا که برای این کاربران 100 دلار کردیت برای خرید محصولات و سرویس‌های HTC اختصاص پیدا خواهد کرد. بدین‌ترتیب HTC در پی جذب کاربران بیشتری به گوشی‌های خود بوده تا سود مثبتی که پس از مدت‌ها نصیب این برند شده است را حفظ کند.

به جز وان ام 9 که این سرویس رسما برای آن ارائه می‌شود هنوز معلوم نیست که چه گوشی‌های دیگری از این سرویس جدید بهره می‌برند اما بی شک نخستین مدل‌های دریافت کننده این آپدیت به سری وان این برند تعلق دارد.

منبع 1

منبع 2

2 دیدگاه

ارسال یک پاسخ