عرضه نسخه LTE نکسوس 9 با 599 دلار در گوگل‌پلی

0
1537
ارائه نسخه lte تبلت نکسوس 9

در حالی‌که ورزن وای‌فای تبلت جدید نکسوس 9 گوگل از مدت‌ها پیش در دسترس قرار گرفته بود اما ورژن LTE این تبلت تا به امروز به‌صورت سیم‌فری ارائه نشده بود بلاخره انتظارها به سر آمد و اینک می‌‌توان این تبلت ساخته HTC را با قیمت 599 دلار از گوگل‌پلی سفارش داد. طبق معمول سفارش‌های صورت گرفته از طریق گوگل‌پلی با اندکی تاخیر به دست کاربران می‌رسد.

نگفته پیداست که اینگونه سفارشات بدلیل حضور نداشتن پلی در ایران امکان پذیر نبوده و با وجود قیمت 600 دلاری و با یک حساب سرانگشتی نمی‌توان انتظار خرید این تبلت با قیمتی کمتر از 2 میلیون تومان را در بازارهای داخلی داشت. سفارش‌های صورت گرفته از طریق گوگل پلی در تاریخ 19 دسامبر به سمت خریداران حرکت خواهد کرد و بدین‌ترتیب حداقل یک هفته تا دریافت تبلت توسط نخستین خریدار فاصله است. این ورژن از نکسوس 9 تنها در حجم 32 گیگابایتی و به رنگ مشکی ارائه شده است و بدین‌ترتیب هنوز جذابیت ورزن وای‌فای با ارائه به رنگ سفید حفظ می‌شود. این تبلت کاملا آنلاک بوده و می‌توان به دلخواه هر نوع سیم‌کارتی را درون آن جایگذاری کرد.

ارائه نسخه lte تبلت نکسوس 9

کارکرد 8.5 ساعته باتری این تبلت در حین مرور وب با LTE از جمله نکات جالب در مورد این نسخه از نکسوس 9 است که در صورت صحت تنها یک ساعت از نمونه مشابه در حین مرور با وای‌فای کمتر خواهد بود.

قیمت 599 دلاری تعیین شده برای نکسوس 9 اندکی کمتر از نسخه 16 گیگابایت iPad Air 2 ورزن Cellular و اندکی بالاتر از ورزن Cellular در iPad Mini 3 خواهد بود

منبع

ارسال یک پاسخ