آغاز همکاری شرکت ZTE با یاس در ایران

0
1602
کنفرانس شرکت یاس و zte

شرکت ZTE یکی از ببرندهای معتبر در زمینه‌های مخابراتی و گوشی‌های هوشمند است اصبح امروز و در سمینار خبری که در هتل اسپیناس تهران و با حضور خبرنگاران، مدیران شرکت ZTE و یاس برگزار شد، محصول جدید blade V6 از شرکت ZTE برای عرضه در ایران معرفی شد. همچنین شرکت یاس به عنوان شریک تجاری جدید این شرکت در ایران انتخاب شد.

در ابتدای این مراسم، شاهین محمدی، مدیر ارشد فروش ZTE‌ در ایران گفت: شرکت ZTE در سال ۱۹۸۵ توسط وزارت هوا فضای کشور چین تاسیس شد و در سال ۲۰۱۴، ۲۰ میلیارد دلار در دنیا فروش داشت. این فروش شامل ۳ دسته محصولات می‌شود که ۵۴ درصد مربوط به تجهیزات شبکه، ۲۹ درصد ترمینال‌ها و ۱۷ درصد هم مخابرات و موبایل است.

کنفرانس شرکت یاس و zte

شرکت ZTE حدود ۷۰ هزار نفر پرسنل دارد که ۲۰ هزار نفر آن در چین هستند. در سال ۲۰۰۹ از لحاظ تجهیزات پایه‌ای مخابرات، ZTE جزء سه برند نخست بوده که چیزی در حدود ۲۰ درصد تجهیزات مخابراتی را تولید کرده است و در حال حاضر در بخش موبایل، جزء ۵ برند مطرح چینی و ۱۰ برند مطرح جهان است.

کنفرانس شرکت یاس و zte

این کمپانی در سال ۲۰۰۹ سعی کرد تا در خاورمیانه و ایران از طریق شرکت پارس کامتل یک حضور گذرا داشته باشد. سپس پس از آنکه چند برند چینی موفقیت خوبی در ایران داشتند، شرکت ZTE با سامتل همکاری کرد و حالا با شرکت یاس این همکاری را جهت ادامه حضور در بازار شروع کرده است. همکاری ما با یاس به‌خاطر یک سری سیاست‌های جدیدی بود که قصد داشتیم در کشور پایه‌گذاری کنیم. اکثر مدیران شرکت قصدشان بر این است که حضور گسترده‌ای در ایران داشته باشند. آقای تیان ایران را یکی از ۳ بازار پرفروش منطقه ایران و خاورمیانه در نظر گرفتند که به طور حتم در آینده بیشتر از این برند خواهیم شنید.

پس از محمدی، ژولیانگ، مدیر کشور ZTE گفت: خوشحالم از اینکه می‌بینم با دوستان زیادی در اینجا جمع شدیم. در سال ۲۰۱۶ محصول کلیدی ما می‌تواند گوشی V6 باشد که ضخامتی تنها ۶.۸ میلی‌متری دارد و سعی می‌کنیم با دوربین ۱۳ مگاپیکسلی در پشت و ۵ مگاپیکسلی جلو، آن را به فروش زیادی در ایران برسانیم.

کنفرانس شرکت یاس و شرکت ZTE

طراحی این محصول در آمریکا و در طی حدود ۶ ماه انجام شده و در آن کشور فروش بسیار خوبی داشته است. برای اینکه به تمام هدف‌های فروش خودمان برسیم، تمام تلاش خودمان را می‌کنیم که نهایت بهره‌وری را داشته و فعالیت‌های روابط عمومی را بسیار افزایش دهیم. همچنین خیلی خوشحالم از اینکه شریک تجاری جدیدمان، شرکت یاس را به شما معرفی کنم. امیدوارم با زحمات آقای سفار و شرکت یاس که دارای سابقه بسیار خوبی است، به اهداف خودمان دست پیدا کنیم.

کنفرانس شرکت یاس و zte

پیش بینی ما این است که بازار ایران، به‌خصوص پس از رفع تحریم‌ها، می‌تواند ارتقای بسیار خوبی داشته باشد. همان طور که می‌دانید رییس جمهور چین ۳ روز پیش بازدیدی از ایران داشت و این نشان از اهمیت بازار ایران برای ما دارد. با توجه به شرایطی که به‌وجود آمده است، تصور ما بر این است که شرایط خوبی در بازار ایران داشته باشیم و مارکت اینجا همچنان رو به رشد باشد. در آخر باید بگویم که آرزوی من این است که موبایل ZTE را در تمام ایران ببینم و این کمپانی بتواند اکثر محصولات با کیفیت و بهینه شده خودش را به بازار ایران عرضه کند.

پس از وی نوبت به محمد ریش‌پور، مدیر فروش و قائم مقام شرکت یاس رسید تا درباره همکاری‌شان با ZTE سخنانی را بیان کند، وی با اشاره به سابقه شرکت متبوعش گفت: یاس در ۱۲ سالی که در بازار ایران در زمینه واردات موبایل و ارایه خدمات پس از فروش فعال بوده است، همواره رضایت مشتری را سرلوحه کار خودش قرار داده است.

کنفرانس شرکت یاس و zte

یاس همواره پس از انعقاد قرارداد با شرکت‌ها، تمرکزش بر ورود کالا به صورت قانونی و خدمات پاسخگو بوده است. ادعا می‌کنم در ۱۲ سال گذشته، معدود شرکت‌هایی بوده‌اند که خدمات شایسته را عرضه کردند و خوشحالم که همیشه حقوق مصرف کننده ایرانی را رعایت کردیم و در این زمینه خدمات خوبی را انجام دادیم. به عنوان نمونه شرکت گواهینامه‌های ایزو ۹۰۰۱ و ۹۰۰۲ را جهت رضایتمندی مشتری دریافت کرده است.

در خصوص محصولات ZTE، در حدود ۳ سال پیش درخواستی از این شرکت مطرح شد و ما در حدود ۱۵۰ ساعت با آن‌ها جلسه داشتیم و متوجه شدیم این شرکت ظرفیت خوبی برای موفقیت دارد و زمینه کار به نظرمان مساعد و مثبت آمد. رفتار مدیران ZTE درباره بازار ایران معقول بود و برایشان بسیار اهمیت داشت که با رعایت حقوق مصرف کننده، این برند در بازار جا باز کند. خوشبختانه مذاکرات به نتیجه رسید و از بین سبد گسترده‌ای که این کمپانی داشت، ما محصولاتی را انتخاب کردیم که جای فعالیت خوبی در بازار ایران داشتند و امیدواریم که فروش خوبی را با این برند در کشورمان تجربه کنیم.

ارسال یک پاسخ