ویندوز 10 آبان می‌آید+10 لومیای اول دریافت‌کننده

1
2451
زمان ارائه و 10 گوشی اول دریافت کننده ویندوز 10

نسخه PC ویندوز 10 به صورت رسمی منتشر شده و در حالی‌که کاربران بسیاری در سرتاسر دنیا در حال آپدیت و آپگرید سیستم‌ خود به این نسخه از ویندوز هستند دو سوال ذهن همگان را به خود مشغول کرده : نسخه موبایل این سیستم‌عامل چه زمانی ارائه می‌شوند و نخستین دیوایس‌های دریافت کننده این سیستم‌عامل کدام مدل‌ها هستند. حالا جوابی نسبتا رسمی برای هر دو سوال وجود دارد.

با اینکه پیش از این زمان‌های ضد و نقیضی برای ارائه شده نسخه دهم ویندوز برای گوشی‌های موبایل ارائه شده بود اما امروز یکی از مسئولان مایکروسافت حداقل به صورت حدودی محدوده زمانی کوچک‌تری را پیش روی کاربران قرار داده است. یکی از مسئولان اجرای مایکروسافت در آفریقای جنوبی، Anthony Doherty، امروز در گفت‌وگو با iAfrica.com از محدوده زمانی نوامبر سال جاری (از 10 آبان) به بازار ارائه می‌شود.

زمان ارائه و 10 گوشی اول دریافت کننده ویندوز 10

اما خبر مهم بعدی در این زمینه به گوشی‌هایی تعلق دارد که پیش از سایرین به این سیستم‌عامل آپدیت می‌شوند. در زمینه آپدیت به نسخه دهم سیستم‌عامل ویندوز اولین اعلان مایکروسافت در این زمینه به این نکته اشاره داشت که تمامی گوشی‌های دارای ویندوز 8 به ویندوز 10 آپگرید می‌شوند اندکی بعد لیست دیگری منتشر شد که در آن تنها گوشی‌های دارای آپدیت Denim یعنی آپدیت نخستین ویندوزقون 8.1 حضور داشتند. بدین‌ترتیب بسیاری از مدل‌های پیشین حداقل در لیست گوشی‌های اول دریافت‌کننده ویندوز 10 قرار نداشتند. حالا لیست دیگری در دست قرار گرفته که ظاهرا توسط Neowin به تایید مایکروسافت رسیده است. در این لیست 10 گوشی اول دریافت‌کننده ویندوز 10 قرار گرفته‌اند که در آن غایبان بزرگی در هر دو رده بالا و پایین بازار همچون لومیا 1520 و لومیا 520 و تمامی گوشی‌های دارای رم کمتر از 1 گیگابایت دیده می‌شود.

این لیست شامل این مدل‌ها می‌شود:

– Microsoft Lumia 430

– Microsoft Lumia 435

– Microsoft Lumia 532

– Microsoft Lumia 535

– Microsoft Lumia 540

– Microsoft Lumia 640

– Microsoft Lumia 640XL

– Nokia  Lumia 735

– Nokia  Lumia 830

– Nokia Lumia 930

منبع

یک دیدگاه

ارسال یک پاسخ