بالاخره آیفون 8 واقعی را در یک تصویر رخنه کرده ببینید

0
2979
بالاخره آیفون 8 واقعی را در یک تصویر رخنه کرده ببینید

تا به امروز طرح‌ها و شماتیک‌های مختلفی در مورد آیفون 8 اپل منتشر شده که تقریبا همگی برپایه گفته‌ها و شنیده‌های غیر رسمی بنا شده و درصد کمی از آنها به واقعیت نهایی نزدیک شده‌اند. از آن جمله می‌توان به شماتیک جدید آیفون 8 با دکمه Touch ID در بخش پشتی و طرح جدید آیفون 8 مبتنی بر نظرات کارکنان اپل اشاره کرد که از میان این دو طرح نمونه دوم که حاصل کار Benjamin Geskin طراح معروف است به واقعیت نزدیک‌تر به نظر می‌رسد. امروز اما طرح جدیدی منتشر شده که آن را آیفون 8 واقعی یا حداقل یکی از طرح‌های واقعی این گوشی که در کارخانه مورد استفاده قرار گرفته می‌نامند.

بالاخره آیفون 8 واقعی را در یک تصویر رخنه کرده ببینید

این طرح آیفون 8 واقعی به طرح Geskin بسیار شباهت دارد و ظاهرا منبع طراحی این شخص بوده است. در این طرح 4 میلیمتر فاصله مابین صفحه‌نمایش 5.8 اینچی دستگاه و لبه خارجی گوشی وجود دارد. کل حاشیه پیرامونی این صفحه نیز تنها نزدیک به 2.5 میلیمتر در نظر گرفته شده که در مقایسه با نمونه‌هایی چون Galaxy S8 سامسونگ که حاشیه‌ای در این قسمت ندارند به احتمال فراوان در سقوط از دست محافظت بیشتری را نشان می‌دهند. از نکات جالب این طرح باید به جای‌گرفتن سنسور اثر انگشت زیر شیشه صفحه‌نمایش اشاره کرد و جدا از این دوربین دوم و سنسور‌های معمول روی گوشی یعنی حسگر تنظیم نور و Proximity نیز در زیر شیشه جای دارند. این طرح به گفته Geskin در حال حاضر به تولید اندک در کارخانه اپل رسیده و با اینکه می‌تواند در آینده تغییر کند اما حداقل تصویری از آنچه قرار است در آینده نزدیک از اپل شاهد باشیم را به نمایش می‌گذارد.

بالاخره آیفون 8 واقعی را در یک تصویر رخنه کرده ببینید

به گفته یک منبع دیگر در این زمینه دکمه‌های جانبی آیفون 8 در این گوشی دیگر فیزیکی نبوده و امکان فشردن آنها وجود ندارد در این حالت البته فیدبک لرزشی در نظر گرفته شده است.

منبع 1

منبع 2

ارسال یک پاسخ