HTC امسال 2 نکسوس به بازار ارائه می‌کند؟

1
2158
احتمال ساخت نکسوس های بعدی گوگل توسط اچ تی سی

نکسوس: سال گذشته برای اولین بار در خانواده نکسوس‌های گوگل، این شرکت به صورت همزمان دو گوشی  شامل Nexus 5X و Nexus 6P را به بازار عرضه کرد. این روند ظاهرا در سال جاری نیز در حال تکرار شدن است و در صورتی که خبرهای جدید از منابع چینی درست از آب در بیاید امسال نیز باید منتظر دو نکسوس باشیم دو نکسوس از شرکتی غیر منتظره: HTC

انتخاب HTC در این میان از این جهت بسیار عجیب به نظر می‌رسد که این شرکت در یکی دو سال گذشته با مشکلات مالی متعددی روبرو بوده و پرچمداران آن از فروش مناسبی برخوردار نبوده‌اند و از همین رو انتخاب و برگزیدن این شرکت در میان برندهای موفقی همچون سامسونگ، هواوی و تا حدودی ال‌جی نسبتا عجیب به نظر می‌رسد. این خبر اما در صورت به واقعیت پیوستن شاید بتواند برخی از مشکلات HTC را حل کند.

احتمال ساخت نکسوس های بعدی گوگل توسط اچ تی سی

نکسوس‌های سال جاری ظاهرا در دو سایز 5 و 5.5 اینچی تولید می‌شوند که در صورت تحقق در این مورد نیز با نکته جالبی روبرو هستیم چرا که سایز گوشی‌های نکسوس نسبت به سال بعد با کاهش روبرو شده است. در حال حاضر نکسوس‌های 5X و 6P به ترتیب 5.2 و 5.7 اینچی هستند و نکسوس 6 سال قبل آن نیز 6 اینچی بوده است و بدین‌ترتیب گوگل هر سال در حال کاهش سایز گوشی‌های خود بوده است.

منبع

یک دیدگاه

ارسال یک پاسخ