اولین عکس آیفون 8 در دنیای واقعی؛ حذف اثر انگشت؟

0
8417
اولین عکس آیفون 8 در دنیای واقعی؛ حذف اثر انگشت؟

امروز نیز در خبرهای دنیای فناوری مثل تمامی روزهای یکی دو ماه گذشته خالی از اخبار آیفون نیست. چند روز پیش با شما در مورد فیلم‌برداری با وضوح 4K‌ با 60 فریم در ثانیه دوربین آیفون 8 سخن گفتیم و دو روز پیش نیز تصویر ماکت آیفون 7s Plus با شیشه براق بخش پشتی منتشر شد امروز اما صورت صحیح بودن ادعای منبع خبر با اولین عکس آیفون 8 در دنیای واقعی روبرو هستیم. این عکس آیفون 8 برخلاف تصاویری که ادعا می‌کند این گوشی را نشان می‌دهند نسبتا واضح و با جزئیات مناسب بوده و برخی ادعاهای پیشین را تأیید می‌کند و در برخی موارد نیز معماهایی تازه‌ای می‌گشاید.

اولین عکس آیفون 8 در دنیای واقعی؛ حذف اثر انگشت؟

اولین معمایی که این تصویر جدید پیش روی ماه قرار می‌دهد نبود سنسور اثر انگشت است. همین روز گذشته یک جعبه آیفون با نشان فاکس کان به نمایش گذاشته شد که در آن سنسور اثر انگشت به وضوح در پشت آنچه آیفون 8 پنداشته می‌شود قابل دیدن است. این بار اما نه‌تنها در پشت دستگاه بلکه در جلوی آن نیز خبری از این ویژگی نیست و با اینکه کناره‌های گوشی به تصویر کشیده نشده‌اند احتمالا در آنجا نیز نمی‌توان انتظار دیدن این سنسور را داشت و ظاهرا باید این واقعیت را که اپل فناوری تشخیص چهره در آیفون 8 جایگزین سنسور اثر انگشت کرده است را پذیرفت.

اولین عکس آیفون 8 در دنیای واقعی؛ حذف اثر انگشت؟

یک عکس دیگر که قابی برای آیفون 8 را نشان می‌دهد نیز امروز در دسترس قرار گرفته که در آن یک حفره دایره‌شکل در بخش پشتی دیده می‌شود. این حفره با اینکه می‌تواند محل احتمالی سنسور اثر انگشت در پشت دستگاه باشد اما همچنین می‌تواند محل لوگوی اپل نیز باشد و امیدها در این زمینه را نا امید کند. حرف و حدیث‌ها در مورد این گوشی آیفون این روزها بسیار زیاد است و مطمئنا در یک ماه آینده و قبل از رونمایی رسمی این گوشی همچنان ادامه پیدا می‌کند.

منبع

ارسال یک پاسخ